Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit érdemes nagyobb tömegű...

Mit érdemes nagyobb tömegű bútor alá rakni mozgatáshoz hogy ne karcolja a parkettát ?

Figyelt kérdés

Volt festés nálam ezért a szoba közepére kellet mozgatnom a francia ágyat. Kicsit megkarcolta a tologatás közben a parkettát. Ezt hogyan lehet elkerülni a legkönyebben?


Láttam ilyen puha filc anyagot amit a székek lábára lehet felragasztani, de szerintem ezt az ágyam lábára nem lehet alkalmazni mivel ott egy vékony/ kicsi műanyag lábat kellet beleszegelni az ágy négy sarkába és azon áll.



2020. máj. 15. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Tovább kérdésem lenne, hogy mit lehet a karcal kezdeni ha nem túl mély, eltüntethető?
2020. máj. 15. 10:49
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
Vannak rá ilyen karceltüntető anyagok, ha nem túl mély, valószínűleg megoldható velük, de sajnos nem értek hozzá. Ami a további karcok megelőzését illeti, ha csak ideiglenesen kell, akkor egy félbehajtott papírzsebkendő is megteszi. Egyébként a filc is jó lehet, kérdés, hogy milyen profilú az ágy lába, megtartja-e a filcet.
2020. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi "kukázunk" valami kartonpapírt (bútoros doboztól kezdve a teás dobozig bármi jó tud lenni, attól függ mekkora és hány lába van) és ideiglenesen azt toljuk a bútor alá, ha odébb akarjuk mozgatni.
2020. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is karton volt alatta de nem a mozgatás miatt, hanem mert egyenletlen a talaj és billegne az ágy, csak hát elfelejtette és a kartonnal húztam, lehet volt alatt valami kisebb szemcse és az sértette fel. De gondolom akkor mindegy mi van az ágy lábánál ha valami szemcse ugyan úgy karcolódhat a padló.... Jól gondolom ?
2020. máj. 15. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vaslemezen csúsztattam a mosógépet.
2020. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


obi, lidli, aldi, praktiker

2020. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszi, nagyon menő :)
2020. máj. 20. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:

És nagyon szar, ha hepehupás a padló. :) Folyton le fog maradni az egyik, kiesik alóla, szóval nagyon kell vele figyelni. Ezek alapvetően eladásra készültek... Olyan lenne jó ami háromszög alakú, bolygókerekei vannak és spaniferrel (spárgával) hozzá tudod kötözni a tárgyhoz. Akkor nem lenne gond, ha az egyik lába magasabban van. Én a lidliben vettem bútorlapos böhöm szekrényhez, de folyamatosan begurult alája. Volt vele bosszúság.

Persze lehet, hogy neked pont nyerő.

2020. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Törülközőt csusztatunk alaja
2020. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!