Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fél éve vasároltam egy házat,...

Fél éve vasároltam egy házat, már a régi tulajdonos nem is elérhető számomra, elvégre nem is kell. Nemrég figyeltem fel, hogy a pincében a mennyezetről lóg egy rombusz szerű nagy izé. Mi ez?

Figyelt kérdés

Talán fából lehet, nem lehet szétnyitni és elég nagy sulya van. 2 tipli tartja a mennyezeten.


Mi lehet ez?


Ugy latom idenem tudok fotót feltölteni, pedig le is fotóztam



2020. jún. 1. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
imgur.com
2020. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Az egy mágneses bigyó. Ami azért van ott hogy meggátolja hogy a talajnedvesség felkússzon a falakba. Persze hogy mennyire hatásos azt nem tudom. Hagyd ott hátha használ. Bár kétlem.
2020. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Képmegosztóra felteszed linket ide másolod
2020. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
imgur.com-ra is fiókot kell készíteni. Esetleg van olyan ahol nem kell regisztrálni?
2020. jún. 3. 08:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy linket remélem működik

[link]

2020. jún. 3. 08:26
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Fentebb már leírtam mi ez. Legalább is szerintem mi.
2020. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem teljesen értem, hogy ez a fa doboz hogyan gátolja a nedvességet...??? De elképzelhető, hogy ezt a célt kellene szolgálja
2020. jún. 4. 07:30
 8/8 mindentudó99 ***** válasza:
[link] Valami ily3smi. Nekem is volt. Nem használt nàlam
2020. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!