Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Április elején rendeltem egy...

Április elején rendeltem egy ágyat, X webáruházból. 4-6 hétre vállalták a teljesítést, de a koronavírusra való tekintettel csúszott. A megjegyzéseknél folytatom. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2 hete meghozták, de az alja ki volt szakadva, és a sofőr nem volt hajlandó jegyzőkönyvet felvenni, és visszavitte. Azóta minden héten azt mondják, hogy ezen a héten megkapom, de még most sincs itt. 3 hónap telt el a rendelés óta, nem tudom mit tegyek, mert az ágyra szükségem van. Ugyanilyen ágyat nem találtam másik forgalmazónál.

2020. júl. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelemhez tudsz esetleg fordulni.

Ez valami speciális ágy lenne hogy máshol nincsen? Vagy ez nagyon tetszik?

2020. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben az árban nem találtam eddig ilyet. Nagyon tetszik, és úgy gondolom, hogy fizikailag is erre van szükségem, mert csípőprotéziseim vannak, és az alacsony ágyról nem tudok egyedül felállni.
2020. júl. 9. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefonon próbálj keresni egy illetékest a cégnél. Szerintem az sokat segítene.
2020. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már többször is telefonon, mindig azt mondják, hogy egy héten beül szállítanak, és majd a megelőző nap keresnek. Így volt ez két napja is, de már nem tudom mit gondoljak. Viszont találtam ugyanolyan ágyat, 17 ezerrel többért, a várakozási idő itt is 4-6 hét.
2020. júl. 10. 17:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma felhívtak, és azt mondták, hogy csütörtökön hozzák az ágyat. Remélem, hogy se összetörve, se kiszakadva nem lesz.
2020. júl. 14. 23:04
 6/6 A kérdező kommentje:
A mára ígért bútor ma sem érkezett meg. Mondjátok meg, mit tegyek?
2020. júl. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!