Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új ágyat keresek a szobámba,...

Új ágyat keresek a szobámba, viszont sok feltételnek kell teljesülnie. Linkeltek pár, a leírásban olvasható kritériumoknak megfelelőt?

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott, hogy egy szélesebb ágyat szeretnék, megmértem és a 140x200 cm-es lenne a jó,más méret sajnos nem jöhet szóba (ennél kisebbet meg nem szeretnék) Tetőtéri a szobám, így a ferde falak miatt sokkal kisebb a hely, ezért az a méret amit szeretnék csak egy sarokba fér be, ami azt jelenti hogy ha fiókos az ágy akkor csak a jobb oldalán vagy az ágy végében lehetnek a fiókok, csak azokat lehet kihúzni. (Egyébként nem ragaszkodom a fiókokhoz) Az ágyneműtartó (tehát amihez a matrac felnyitásával jutunk hozzá) sem opció, mert az ágy feletti ferde fal nem engedi a matrac felnyitását. Még valami az elengedhetetlen feltételek közül: ha az ágynak van fejtámlája akkor az ágy legmagasabb pontja (tehát maga a fejtámla vége) max 85 cm lehet különben nem fér oda.

Ezek mellett még nagyon jó lenne ha az ágy alatt nem lenne hely, tehát olyanra gondolok ahol az ágy minden oldala leér a padlóig, és lehetőleg fából/bútorlapból legyen az ágy, ne bőrből kárpitból és társaikból.

Ennyi lenne, tudom hogy elég sok a feltétel, de ez lenne a tökéletes ágy. Már egy csomó áruház honlapját végignéztem, pl ikea, mömax, jysk, rs, favi de nem láttam még a kritériumoknak megfelelő ágyat. Linkelnétek ilyet?



2020. júl. 20. 23:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Valami egyszerűre gondolok, vagy lehet modern is. Itt egy link, ilyesmi ágyat szeretnék:

[link]

2020. júl. 20. 23:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha végig nézted az IKEa-t akkor a Malm, hogy hogy nem szúrta ki a szemed?

Azért panaszkodnak rá, mert a legolcsóbb deszkát veszik bele, és csodálkoznak, hogy nyikorog nekik, de ha a legjobbat, az nem fog nyikorogni, egy nem IKEA-s matraccal meg nagyon jó. És megfizethető árban van.

Könnyen tisztítható. A fehér Malm meg szép a tárolóval.Tetőtéri szobában meg jó.

A magas ágykeretes a szebb egyébként.


[link]

2020. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 Kérésed máris teljesült:D
2020. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

IKEA-s matracot ne vegyél, mert nagyon gagyik és ugyan annyiba kerülnek mint máshol egy jó martac.


17-18cm-es matrac jó bele..A 25-ös már nem.

2020. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fotón 25cm-es matrac van, az túl magas bele.
2020. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már néztem, de a fejvég 100 cm, ami nem fér be mert a fal 85cm-től kezd el ferdülni :/ vagy lehet fejvég nélkül is vásárolni? Amúgy köszönöm a tippeket!
2020. júl. 21. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


Csak a 85cm es maximalis magassagra figyeltem,es arra,hogy lehetoleg erjen foldig,vagyajdnem foldig az oldala.

Kb 10 perc keresgeles eredmenye

2020. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 Előrébb tolod pont annyival, hogy beférjen. 15 cm előre tolás az semmi.
2020. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8 Nem lehet előrébb tolni mert egy oszlop van a szoba közepén és nekiütközne. Sajnos elég rossz a kialakítása a szobámnak, de nem tudok mit tenni, ez van.

7 Köszönöm szépen, van 1-2 ami minden elvárásnak megfelel, eszembe se jutott a möbelixbe vagy a zondoba keresgélni!

2020. júl. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!