Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám feldobni a...

Hogyan tudnám feldobni a kolis szobámat? Sajnos posztert nem lehet kiragasztani sehova sem.

Figyelt kérdés
2en vagyunk egy szobában. Két ágy két aztal, 2szék, egy hűtő és két falipolc van a szobában. Plusz van egy nagy beépített szekrény. De az egész szoba nem nagy, de hát egy kollégium..
2010. aug. 4. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Virágboltokban lehet venni ilyen színes szalagra felfűzött akármiket,nekem is vannak pillangóim.Nem találtam róla képet
2010. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 szép igénytelen cserepes virág? :)
2010. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a ragasztóval van bajuk, hogy nyomot hagy, akkor vegyél ilyen ragadós gyurmát, amit a nyelvtanárok szoktak használni, az nyom nélkül lejön majd. Ha a poszter műfajával, akkor rakj fel egy nagy parafa táblát, amire kirajzszögezhetsz mindenfélét. A hűtőre vigyetek pár mágnest, akár szép hűtőmágneseket, akár csak simákat, amik segítségével mindenféle képet, stb. kirakhattok.

Cserepes vagy vágott virágot is meg szokták engedni.

Vigyetek színes ágytakarót, akár díszpárnákat. Az asztalra tehetsz néhány személyes tárgyat.

Vihettek színes szőnyegeket, de akár a függönyt is kicserélhetitek.

Én az utolsó kollégiumomba még egy kis akváriumot is bevittem, mondtam, hogy a halak nem hangosak, nem büdösek, nem koszolnak, csak jól néznek ki. Elfogadták :)

2010. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van függönyre csipeszelhető pillangó (nekem nagyon tetszik:))..plüssből készült virág..Gondolom tükör is van, dobj rá egy boát pl.
2010. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szögelni sem engednek, (de egyébként is) a hűtő lehet az üzenő-parafatábla! Néhány dekoratív hűtőmágnessel máris hangulatos, ráadásul funkciója is van.

Párnák, "gyurmaragasztó", asztaldísz, stb.

2010. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!