Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha a teljes mennyezeten...

Ha a teljes mennyezeten tükröket helyezünk el, világosabbá fogja tenni valamivel a szobát? Nem csak napfény, hanem borongós/abb idő esetén is? Vagy térhatást növel, de világosabbá (még ha ez "szürke világosság" is) nem teszi a helyiséget?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy az ablakokkal szemben elhelyezett tükrök világosítanák inkább a termet, de egyéb okokból ez nem megoldható most.


Kérdés, hogy mennyezeti tükrök (faltól-falig, lehetőleg minél kevesebb "töréssel", vagy hézaggal) képesek-e világosítani a szobát valamelyest?



2020. aug. 16. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Voltam már ilyen szobában. Rendkívül idegesítő, zavaró volt.
2020. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél még nézni ilyen szobában ??
2020. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nocsak! :O


Miért? o.O

2020. aug. 16. 17:05
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Csajom akart ilyent a szex miatt .😊
2020. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Második: világosságot tükrözni (legyen az napfényes, vagy "szürke világosság"), minél jobban!


Illetve kicsit térérzetet növelni. Én is voltam ilyen helyiségben (de sajnos csak esti fényben), nem tudom mi a zavaró egy három méter belmagasságú hét x nyolcas terem ilyen módon történő vertikális megnagyobbításában.

2020. aug. 16. 17:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Négyes, szexre nem jó, mert a baldachin teteje nem átlátszó, ahol pedig egyhangú jellegtelen franciaágy van, ott meg egyedül a partnered háta közepét látod csupán benne, érdekeset nem.
2020. aug. 16. 17:12
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Rendkívül idegesítő lehet, nem szívesen tartózkodnék egy ilyen szobában. Világos falak és bútorok, némi plusz világítás (lehet ledes és rejtett is, szinte semmit nem is fogyaszt) és megvagy.
2020. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Mindig arra gondolnék, hogy bárkit megöl, ha leesik a plafonról a tükör.
2020. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hetes, csak ismételni tudom magam:


Én is voltam ilyen helyiségben (de sajnos csak esti fényben), nem tudom mi a zavaró egy három méter belmagasságú hét x nyolcas terem ilyen módon történő vertikális megnagyobbításában.

2020. aug. 16. 18:07
 10/18 A kérdező kommentje:

"És megvagy."


Nem, egyáltalán nem vagy meg, és épp ez a baj. Három méter belmagasság is borzasztóan zavaró, kicsi. Mint egy hobbitlak, legyen bármily világos, képtelenség hosszú távon elviselni.


DE MÉG MINDIG NEM VÁLASZOLT SENKI A KIÍRT KÉRDÉSRE!! :D

2020. aug. 16. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!