Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tisztíthatom a kandalló...

Mivel tisztíthatom a kandalló ablakát/üvegét?

Figyelt kérdés

Nagyon fekete már a kandallónk ajtaján lévő üveg, és nem tudom mivel takarítsam le.

Elég sokat használjuk, szóval olyan kéne ami annyira nem gyúlékony és nem okoz bajt.

Régen láttam valakinél ilyen folyadékot, ami direkt erre való de már égen-földön kerestük és nem lehet kapni sehol. Egy helyen volt de ott egy kis flakon kb. 4000 forint volt.


2008. nov. 27. 13:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Bátran használd a Cifet, nem karcolja meg az üveget,ezért mertem ajánlani!
2008. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A kandallók üvegét a legegyszerűbben a Lidl-ben kapható nedves törlőkendővel érdemes megtisztítani. Utána papírtörlővel át kell törölni és már ragyog is. Van citromos,almás és narancsos változatban. Nem karcolja az üveget és nem kell órákig sikálni.
2008. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én is próbáltam már mindent. Most nem rég tudtam meg a Fireplace-ből hogy zsíroldóval semmiképp ne tisztítsam mert elmarja a szigetelőzsivórt. Hát igen. El is marta. A csere pedig nem garanciális. A sima alkoholos ablaktisztító semmit nem tesz. Ezt a szappanos párnácskát biztosan nem merném használni, hiszem én azt az edények (pl: bogrács) tisztítására találom alkalmasnak. (de ha másnak bjön én annak csak örülök!! Félreértés ne essék!)

Vannak ilyen löttyök, na de 4000 Ft-ért? És ki tudja hogy nem maró hatású-e?

Végül amire jutottam: hogy a kandalló üvegét, nem maró, nem karcoló, nem horror árú valamivel kell tisztítani.

Pár hete kaptam is erre megfelelő krémet. Egyszerűen csodás. Csak egy kis szivacsra kell tenni belőle és körkörösen tisztítani az üveget, amjd egy kocka papírtörlővel letörölni a koszt. Eszméletlen. Nagyon krémes, nem karcoló és nem utolsó sorban BIO. Állítólag nem sokára forgalomba fogják hozni, még most csak mintát tudtak belőle adni. Ha piacra dobják én leszek az első aki megveszi! Adtam már az egyik ismerősömnek is belőle és ő is mondta hogy igencsak megkönnyíti az ember munkáját!

Ja igen és a legfontosabb hogy minden nap kell kandallóüveget tisztítani.

J.

2009. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Csakis hamuba mártott vizes ronggyal! Mindent leszed, nem karcol, mindig van otthon, olcsó! Nem marja a szigetelést sem persze... :)
2010. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szappanos víz a legjobb erre és olcsó is
2011. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!