Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen részletes rajzokat...

Milyen részletes rajzokat kell adni az asztalosnak? Milyen honlapon vagy programmal érdemes csinálni? (Kis konyha)

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: Igen, de mit mér a konyhában? A nem létező szekrényt? Nem értem azt a hozzászólást, amit kérdeztem az imént.
2020. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy komplett konyharol volt szo a kerdesben.

Nem egy db szekrenyrol.

Nalunk pl padlonal 192cm a konyha szelessege,kozepen mar 195cm,fent pedig 196cm.

Te mersz egy reszen,az legyen a 195,az asztalos megcsinalja a konyhadat 195 cm szelessegben,aztan koppansz,hogy nem jo.

Meri a magassagot,indulo magassagunk 2645mm volt,3 reteg mupadloval.

Eredetileg a lapozas utan kellett volna 2640mm a szekrenynek.nem sikerult,ugy lett vizben,hogy 2625mm lett.ezt is jeleztem es megbeszeltuk,hogy lesz megoldva,hogy a mennyezetnel meglegyen a szukseges 20mm.

Az oldalfal (hosszu fal)sem egy meret alul,kozepen,es felul.oda sem tudtam volna en mondani egy pontos meretet.igy pedig o maga merte,latta.ugy tudja csinalni a konyhat,hogy a legkevesbe legyen feltuno ez az elteres.

A szint lapszabaszatban valasztottam,igen.a fogantyukat kep alapjan amit az asztalos mutatott.

Szoval a szekreny helyet meri.egy faltol falig szekrenynel elengedhetetlen a pontos meretek lemerese

2020. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: Értem, ha faltól falig akarják, akkor értem.

Én is komplett konyhát csináltatnék, de nem tölti ki faltól falig, hanem konkrét elemeket, amiket tetszés szerint el tudok rendezni, tologatni, költöztetni.

2020. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Én lemértem a rendelkezésre álló helyet és kiállásokat, kockás papírra felrajzoltam az elképzeléseimet.


Az asztalos szintén felmért, mikor kijött, megnézte a tervem, átbeszèltük, aztán csinált róla egy pontosabb tervet, némi szükséges vàltoztatással.


Szerintem ez a legegyszerűbb. Így az alap a te vágyad lesz, abból tud kiindulni az asztalos.

2020. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!