Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Világoskék-fehér bútorhoz...

Világoskék-fehér bútorhoz milyenre fessem a szobám, hogy csajos legyen, de passzoljanak is a színek és kulonleges is legyen?

Figyelt kérdés
Tudom sok elvárás,de ha valaki tud valami jó otletet vagy színt ajánlani,megkoszonném!:)
2010. aug. 7. 09:15
 1/4 anonim válasza:
Bézs, vagy halvány lila.
2010. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Enyém is ilyen színű. Az én szobám félig vörös, félig napsárga. Féltem, hogy hülyén fog kinézni, de egyáltalán nem. Most bepróbálom a rózsaszínt meg a levendulát és úgy fogom csinálni, hogy kis kék motívumokat helyezek el a falon. Pl tapétacsíkban legyen mind3 szín, 1-2 ilyen kis lámpa, amit úgy fel kell csak akasztani a falra, ilyen kerek. Meg a függönyt cserélem le ugyan olyanra, mint a mostani csak lilás kékes árnyalattal. (színváltós). Lehetne mondjuk a tied is alsó része mondjuk kék felső rész meg rózsaszín. Ez a 2 szín össze illik. Ha baba kékre és baba rózsaszínre csinálod még cukibb.
2010. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huha! kuldenél a szobádról egy képet lécci?:D kíváncsi lennék rá nagyon!:)
2010. aug. 9. 21:37
 4/4 anonim válasza:
én fehéren hagynám a falakat, és a kiegészitök lennének szinesek mondjuk padlizsán vagy pink ha szereted. esetleg narancs. azt ráadásul könnyebben is cserélgetheted mint a fal szinét. mondjuk ha tul nagy a szoba akkor visszavonom:D akkor a fehér falak olyan kórházasak lennének szerintem
2010. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!