Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű fogantyút?

Milyen színű fogantyút?

Figyelt kérdés

Már teljesen túlbonyolítom, úgyhogy belezavarodtam... Konyhabútort csináltattunk: sötétbarna szekrények és halvány sárga pult/mosogató/fali takaró. Párom króm színűt szeretne, de szerintem ez nagyon elütne, mivel maga a bútor meleg árnyalat, a króm pedig hideg. Ez alapján maradna az arany, de nem akarom hogy csiricsáré giccses valami legyen, úgyhogy néztem a nikkelt, amiről nem tudom eldönteni hogy ezüstös vagy aranyosabb árnyalat, illetve a sárgarezet, ami sötét. A feketéről egyöntetűen lebeszéltek, mondván, hogy beleolvad és az nem lenne esztétikus (???).

Tudom, ez legyen életem legnagyobb problémája, de mégis segítségre szorulok :/

Köszi, ha megszánsz 1-1 gondolattal!



2020. szept. 23. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Vörösréz?
2020. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"...halvány sárga pult/mosogató/fali takaró"


Számomra egyértelmű lenne, hogy halványsárgák legyenek, ilyen arany/ezüst/króm/egyéb csilivili szóba sem jöhetnének.

2020. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok

... vagy sötétbarna, mint a bútor, aminek pont az a lényege, hogy beleolvad és elegáns. Nálunk a kis lakást lakberendező rendezte be (így vettük) és a fogantyúk csak kis lapok voltak, a szekrény színével megegyezőek.

2020. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Én maradnék a nemesacélnál, mert egyrészt kifejezetten jól mutat, hogy van kontraszt a bútorok többbi részéhez képest, de gyakorlati okokol is emellett lennék, mert ezt könynen lehet tisztítani, a különbözö szines fogantyúk meg elég hamar megkopnak, karcosak és nagyon rondák, lesznek.
2020. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

"...szines fogantyúk meg elég hamar megkopnak, karcosak és nagyon rondák, lesznek."


Fogalmam sincs miről beszélsz, mert a színes fogantyúk nem festettek, hanem anyagukban színezettek,tehát nem kopik le róla a "festék"

2020. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Sárga, mint az egyéb kiegészítők.
2020. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen stílusú lesz a konyhabútor Kérdező?

Mert a modern minimálhoz nem is tesznek fogantyút, de mondjuk egy rusztikushoz igen.

Minimál:

[link]

2020. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. porcelán van.

Szép, esztétikus, tartós és nem megy ki a divatból.

[link]

2020. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl. sárgás és elegáns.

[link]

2020. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nekem a Kérdező által leírt színekhez kifejezetten tetszene a legalsó fogantyú, de valóban nem mindegy, hogy milyen stílusú a bútor.

2020. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!