Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű fogantyút?

Milyen színű fogantyút?

Figyelt kérdés

Már teljesen túlbonyolítom, úgyhogy belezavarodtam... Konyhabútort csináltattunk: sötétbarna szekrények és halvány sárga pult/mosogató/fali takaró. Párom króm színűt szeretne, de szerintem ez nagyon elütne, mivel maga a bútor meleg árnyalat, a króm pedig hideg. Ez alapján maradna az arany, de nem akarom hogy csiricsáré giccses valami legyen, úgyhogy néztem a nikkelt, amiről nem tudom eldönteni hogy ezüstös vagy aranyosabb árnyalat, illetve a sárgarezet, ami sötét. A feketéről egyöntetűen lebeszéltek, mondván, hogy beleolvad és az nem lenne esztétikus (???).

Tudom, ez legyen életem legnagyobb problémája, de mégis segítségre szorulok :/

Köszi, ha megszánsz 1-1 gondolattal!



2020. szept. 23. 08:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: igen, szerintem is az lenne a legjobb, csak nem találtam olyan színt még, ezért gondoltam elterjedtebb, kommersz alternatívára.


Hogy milyen stílusú.... Holtegyszerű :D bemértem hogy ide ekkora kocka fér, oda még akkora tégla, alul fiókos, fölül szekrényes. A technika viszont modern: érintőgombos fekete, vagy teljesen beépített, illetve gránit mosogató.


9. válaszoló: köszönöm a linket, nagyon szépek, ez vitathatatlan! :) de egyiket sem tudnám elképzelni sajnos :(

2020. szept. 23. 11:50
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem jó irány a sárgaréz, nem feltétlenül antikolt,sőt! A szálcsiszolt vagy matt nagyon jól tud kinézni.Ehhez az anyaghoz letisztult, egyszerű formát tudok elképzelni, ami a konyhád stílusához is passzolna. Gondolom így látatlanban :D


[link]

[link]

2020. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tölts fel fotót :)

Egyébként szerintem vagy sárga - pl. kerámiáról biztos nem kopik le a festék. Vagy olyan fém, mint a mosogató, a csap, vagy a kilincsek, hűtő... stb. Ha olyan színt választasz, ami már van a konyhában (lehet az a padló vagy a plafon is), nagyon nem lőhetsz mellé.

2020. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!