Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Irodai szék vs gamer szék ?...

Irodai szék vs gamer szék ? Ki mire esküszik?

Figyelt kérdés

Most hogy már itt vagyunk a covidban egy jó ideje, fel kellet tennem ezt a nagyon fontos kérdést.


Lehetőleg olyan írjon akinek mindegyikből volt egy minőségi darabja hosszabbtávon. Írjatok magasság / súly paramétereket is, esetleg egy

konkrét termék ajánlását.


Fontos hogy kényelmes legyen az egésznapi ülésre ( home office, + kis game utána )


Én magam 178cm 78kg vagyok



2020. okt. 7. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Gamer szék
Irodai szék
22 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel mindegyik székre van 60-90k keret.
2020. okt. 7. 17:40
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A gamer kategóriákkal jobb, mindent be tudsz rajta úgy állítani, ahogy neked a legmegfelelöbb, az irodai székek labdáda sem rúgnak mellette!
2020. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

182 cm es 90 kiloval sima irodai székem van par éve, amit hasznaltan vettem 5 ezerert!!!

Allithato minden ami kell hozza, csak fejtamla nincs, meg biztonsági öv nyilas, amit amugy sem ertem mire hasznal barki otthon.

En arra esküszöm hogy a "gémer" cuccok többsége orbitalis parasztvakitas es pénzlehuzas.

2020. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Es biztos vagyok, hogy tobbet ulok gep előtt mint itt sokan akik szidjak a sima szekeket.
2020. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sitness, steelcase, emagra, ők jó székeket gyártanak, a noname áruházi székek kerülendő kategória napi 8 órás munkához.
2020. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tizenpár évig én is az irodai székekre esküdtem, aztán tavasszal kipróbáltam egy gamer széket, azóta tudom, mi a különbség!
2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az a jó gamer szék, amiben beépített wc van, ha kilőnek ne legyen kaksi szag


*3 "meg biztonsági öv nyilas, amit amugy sem ertem mire hasznal barki otthon."


Ha lezuhansz a Speedfihtal ne zuhanj ki a pilótafülkéből

2020. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az én Spitfire-immel volt gond, mert 10000 zuhanas utan sem estem ki a székből. :D
2020. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irodai
2020. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen gamer, lol
2020. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!