Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyors segitségre lenne szükség...

Gyors segitségre lenne szükségem! Most megyünk zuhanykabint venni milyet vagyek? Lejön e a zuhanytálcárol a fehér zománc?

Figyelt kérdés

foggalmam sincs milyen legyen,mivel sima üvegeset akartam de eszembejutott minden vizcsepp meglátszik majd rajta. nos arra is gondoltam hogy a müge legyen fehér mert aminek hátfala van. de ha idővel lejön rola az a fehér müanyag?de ha csempe van a mögötte akkor azmeg elveszíti idővel a szinét.

Arra is gondoltam hogy magas zuhanytálcásat veszek mivel abban a kicsi gyerekem még fürödni is tud ha akar,és mosni is tudok benne,de nehéz belelépni.


a másik amire még gondoltam van az a sima szögletes és nemkerek zuhyankabin és az enm üveg hanem plekszit az üvege és azt lehet ugyis hogy csempébe tesszük az alját és azon gurul a görgö és nemveszünk hozzá tálcát,mertha esetleg elromlik és a viz a tálca mellé megy kirohad az egész,deha simát veszek akkor azon nemmegy át a viz mert csempe az alja. de az túl egyszerű. szóval jelenléeg döntésképtelen vagyok


2008. nov. 28. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
az utolsot tartom a legjobbnak de az kocka szóval nem ives és az egyszerü.
2008. nov. 28. 14:21
 2/5 A kérdező kommentje:
kinek milyen zuhanykabinja van és megvan e vele elégedve?
2008. nov. 28. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épített zuhanykabinom van, és meg vagyok elégedve vele. 1x1,5 méteres, ebben legalább elférek. A gyáribam nem lehet lehajolni se. A nyáron egy 90x90-es zuhanykabin volt a szálláson, én megőrültem tőle. A második alkalommal már nem húztam be az ajtót, mert nem fértem el, de akkor meg úszott a fürdőszoba.
2008. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
énis kabinvásárlás előtt vagyok...érdemes inkább épittetni?az mennyibe kerül és ki csinálja meg?
2009. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Zuhany kabin ajtaja legyen olyan mintázatu akár üveg akár plexi ami vízcseppeket ábrázol mert így a későbbiekben nem ronda ha rajtamarad a vízkő.

A tálca meg szerintem olyan jobb aminek van pereme mert ami manapság divat nem praktikus. A méretét ciki nem ciki próbáld ki mint nagyanyáink a kádat anno :)Szép napot!

2013. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!