Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kemény és rugós, vagy félkemén...

Kemény és rugós, vagy félkemény és rugós matracot vennétek inkább?

Figyelt kérdés
Találtam kettőt ami tetszik, és nem tudok dönteni közöttük. Melyik lenne jobb?

2020. nov. 17. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Olyan helyen érdemes venni, ahol vissza tudod vinni, ha mégis kényelmetlen...

Pl IKEA.


Én amúgy latexet ajánlanék.

2020. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Amelyik nekem jobb. De nem bisztos, hogyneked is az a jó.

Sok helyen van próbagarancia, használd ki.

2020. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém ugyan nem rugós, hanem hideghab, de az egyik oldala félkemény, a másik pedig kemény. Biflex a neve, Matrackuckóban vettem. Én a félkemény oldalán alszom, imádom. Ha végképp nem tudsz dönteni, ez is egy opció lehet.
2020. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Erre nem lehet konkrét ajánlatot mondani! Ajánlunk egyet, de ha Neked mégsem válik be, akkor mi van, visszaviszed és megint kérsz egy ajánlatot? Semmi értelme az ilyen körfutásoknak! Menj be egy áruházba (például Ikea, Jysk, stb.) és próbáld ki, hogy Neked melyik a legkényelmesebb!
2020. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben már meg lett véve most szombaton, de igenis hasznosak voltak az itteni kommentek, szóval köszi az első 3-nak <3.
2020. nov. 23. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Tökmindegy, úgyis megszokod. Régen nem volt ilyen mizéria, mégis tudott aludni mindenki.
2020. nov. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!