Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sárga kanapéhoz milyen falszín...

Sárga kanapéhoz milyen falszín megy?

Figyelt kérdés
Felújítás után sárga színű ülőgarnitúrát szeretnék vásárolni, de tanácstalan vagyok abban hogy vajon milyen falszínnel együtt mutatna jól. Kis nappaliról van szó, ahol sötét színű laminált padló és Sonoma bútorok vannak. Tudnátok tanácsot adni? Rengeteg képet megneztem neten de sajnos eddig nem találtam meg a megfelelőt :(

2020. dec. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehér
2020. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Halványszürke.


[link]

2020. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Bézs, világos capuccino.
2020. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy halvány lila
2020. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp valami halvány. Szürkét eltudnám képzelni, a világos bézst is, fehér, de akkor nagyon halovány rózsaszínt is eltudnám képzelni, de ez csak egy talán, most belegondolva, lehet nem mutatna olyan jól a rózsaszín.

De igen, szerintem a sárga színt sokszor a szürkével párosítják, érhető miért, jó kombináció tud lenni. Szóval a szürkén érdemes elgondolkodni.

2020. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!