Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Karácsonyra kaptam egy új...

Karácsonyra kaptam egy új ágyat, ami kanapé felé, csak ki lehet hajtani, hogy két ember is elférjen rajta...ma véletlenül kidöntöttem egy nap folba az ivóvizemet és utána itattam zsebkendővel illetve hajszárítóztam egy kicsit.. Be fog penészesedni?

Figyelt kérdés

...csak egy picit száradt és most félek, hogy be fog penészesedni, mert nem jól szigetelnek a falak, illetve még az is baj, hogy fel lehet nyitni az ágyam egyik felét, de nem olyan magasra illetve nem is azt a felét lehet felnyitni amelyiken kidőlt a víz....

Be fog penészesedni? Mit tegyek hogy ne?

Előre is köszönöm szépen a segítségeket!



#kinyitható ágy #Új ágy #Vizfolt
2020. dec. 26. 01:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem penèszesedik be
2020. dec. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem locsolgatod a továbbiakban, akkor ki fog száradni. Hamarabb, mint hogy komolyabb penésztelepek tudjanak elburjánzani.
2020. dec. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, lehetőleg minél kevesebbet hagyd letakarva, hogy minél jobban tudjon szellőzni. Azzal segitesz a viznek elpárologni belőle.
2020. dec. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szobában van legalább 20 fok meleg, akkor kiszárad magától (gondolom a víz kb. 2 deci lehetett). Egy alapos hajszárítás jót tesz neki (10 perc), főleg, ha a szárítót rá tudod irányítani alulról a foltra (tükröt tarts alá, mert írod, hogy nem felnyitható).

Nem gondolom, hogy bepenészedne, de 1-2 napig ne takard le semmivel!

2020. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!