Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ez az étkező szép?

Szerintetek ez az étkező szép?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 7. 14:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem, én nem raknék lakószobába étkezőt, és sötét színek vannak benne, ódivatú.

Ezen felül nincsen egyeztetve az építmény, a burkolat, a szőnyeg, a csillár, a bútor és a függöny stílusa. Nem ízléses, zavaros.

2021. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarom a benne élőket megbántani, de süt az egészről az olcsóság.


Próbáljunk rusztikusak, stílusosak lenni, de láthatóan ez egy átlagos vidéki családi ház kategória. Mondjuk azok a radiátorok tényleg bitang nagyok, fél utcát ki lehet velük fűteni.


Igazából az egésznek a centrikussága és az egész térszervezés hülyén mutat.


Bitang nagy csillár, alatta a picike étkezőasztal, amit úgy kell körbe ülni, mintha valami színpadi előadás vagy kamaradráma lenne. És nyomasztó az egész.


Vagy mintha valami élet-halál póker parti vagy orosz rulett asztal lenne.


Minderre ráerősít a szőnyeg, ami szintén tök hülyén mutat, hogy ott a tér közepén a szőnyeg közepén ül család csendben és azt várod mikor öli meg az egyik a másikat.


És mindezek mellett ott a többi szék, ahol a fegyveres őrök ülnek. Berakva a sarokba, teljesen céltalanul., A kép felőli oldalon kettő is egymás mellett.

2021. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én alapból amondó vagyok, hogy egy ekkora szobát (bár a nagytól messze van) nem használnék kizárólag étkezőként.


Jó elrendezéssel, bútorozással egy nappali-étkező is kijönne. Vagy ha nem is komplett nappali, de egy kis vendégfogadó-leülős foteles rész + étkező.

2021. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
23: Messze van a nagytól? Legalább 26 nm, ez felénk egy lakás mérete.:)
2021. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Legalább 26 nm, ez felénk egy lakás mérete"


Attól még a nagytól messze van.

2021. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23%
Nemrég láttam ilyen berendezést ,egy temetkezési cég irodájában,kb ez is olyan hangulatot áraszt...
2021. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell túlzásokba esni, nem egy hányinger és nem kell a Kérdezőt a földbe taposni!

Aki oda belép, nem az lesz az érzése, hogy "Hűűűű de ronda szoba" hanem inkább tudomásul veszi, hogy a bentlakóknak más az ízlése mint neki.

Ebből a szobából lehetne csinálni egy hangulatos és elegáns antik enteriőrt, mert a leglényegesebb és a legdrágább dolgok megvannak hozzá...de ezt már elmondtam itt korábban.

Ha a Kérdező kicsit belenézne idevágó lakáskultúra oldalakba, biztos nyerne ötleteket!

2021. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom,én szinte érzem a képről áradó por ,doh és öregasszonyszagot...
2021. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nekem általában tetszenek a régiesebb stílusú házak, meg szobák, de ez a szoba úgy összességben nem okés. Fura.


Pl. maga a fal burkolata szerintem egyáltalán nem illik oda. Emellett a narancssárga függöny sem tetszik, jobb lenne valami visszafogottabb színű. Meg úgy általánosságban véve, szerintem szebbek a hosszú függönyök, de kinek mi. :)


Ami számomra nagyon fura, az az, hogy egy 8 székes étkezőgarnitúrából 4 szék csak úgy félre lett rakva. Ha a székek egybejártak az asztallal, akkor gondolom az asztal kihúzható, és ebben az esetben én tuti kihúznám az asztalt, és odaraknám a többi széket, ha nem is mind a 8-at, legalább 6-ot. Viszont ha nem kihúzható asztal, akkor is raknék oda egy nagyobbat, mert szerintem egy ekkora helyiségben simán jól mutatna egy nagyobb asztal, sok székkel. Egy kisebb konyhában ez az asztal-4 szék is jó lenne, de így kár érte.

De ha mindenképp 4 széket akarsz, én akkor is elraknám a szobából a többit, mert elég fura, hogy ott van a falnál +4 szék. Akkor már vennék helyükbe 1 vagy 2 fotelt, vagy egy kisebb kanapét.


A lámpáról nem tudom mi a véleményem, de egy kicsit hosszabb lámpa jobban nézne ki szerintem. Most a padló sem tetszik, de azért elmegy kategória, de én vennék rá egy másik szőnyeget. :) Meg ja, az a két hosszú radiátor is elég fura. Nem tudom, hogy mekkora pontosan ez a helyiség, de pl. nálunk a 18m2-es szobában egy kicsit kisebb radiátor van, mint a jobb oldali radiátorotok. És csak egy darab van. Szóval fura. Meg na, a radiátorok, főleg az újabbak nem rondák, de azért ha nincs rá szükség, nem raknék bele többet a szobába. :D


Talán a fő probléma az étkezővel, hogy nincs benne élet, nincs benne hangulat... Egy kissé nyomasztó. Én azt a zöld terítőt lecserélném, illetve a székek kárpitja sem segít a helyzeten. Vennék egy kissé színesebb, élénkebb szőnyeget (nem ilyen hupililára gondolok, meg ilyenekre, hanem szimplán ami most van a szobában, az eléggé kopottasnak látszik, szóval vennék egy olyat, ahol a színek jobban kitűnnek talán. Illetve ott van a bal falnál, az ajtó mellett az a komód vagy mi, oda raknék én 1-2 kisebb virágot.


De az, hogy most ilyen nyomasztó, az azért is lehet, mert a képen már sötét van kint/redőny le van húzva, vagy valami, szóval nem természetes képben készült a kép. Én azért egy olyan képet is megnéznék.


Szóval: a fölös székek elvitele a szobából/nagyobb asztal, és odarakni az összes széket, új terítő/szék kárpit, új függöny, új szőnyeg. Én ezeket mondanám, mivel ezek sokat tudnak dobni a szobán, és na.


Amúgy nem szörnyű, vagy ronda ez az étkező. Szóval ha bemennék valakihez, és ilyen lenne az étkező, nem mondanám, hogy ronda. Viszont nem is álmaim étkezője. :)

2021. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen nappal

2021. jan. 13. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!