Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Forgószék kárpitozása Mátészal...

R.;M.; kérdése:

Forgószék kárpitozása Mátészalkán?

Figyelt kérdés
Újrakárpitoztatnám székemet, mert hiába kevesebb mint 3 éves, foszlik a kárpitja és az ülőfelület is félig deszka már. Mérken lakok, így jó lenne ha Mátészalkán lenne egy cég, vagy agán vállalkozó aki foglakozik irodai szék kárpitozásával. Bár ha van közelebb is az még jobb lenne. Kép az állapotáról: [link]

2021. jan. 22. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Puncz Imre, Kossuth út 8. Korrekt, gyors, olcsó, szépen dolgozik, csak ajánlani tudom. Sajnos csak személyesen fogad, kibálj be és kijön.
2021. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimatadt, Mátészalka a telepz
2021. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hétköznap bármikor kereshetem, vagy dolgozik valahol? Na meg csengője van? Kiabálni valahogy nem szeretek, de nincs csengő akkor más nem marad. ha lesz utunk Mátészalkára lehet elviszel az ülőlapot és a háttámlát, és megkérdezem megcsinálja-e vagy sem.
2021. jan. 24. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs csengője, nyugdíjas bácsi, bármikor fogad :)
2021. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét!


Amint lesz utam Mátészalkára szétkapom a széket és elviszem hozzá, hátha megcsinálja.

2021. jan. 24. 18:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés merült fel bennem. Anyaga van amivel áthúzza a széket, vagy azt vinni kell neki?
2021. jan. 24. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tud adni, ha nem, a Petőfi utca 39ben tudsz venni Bözsinénitől :)
2021. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!