Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhabútor segítség?

Konyhabútor segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. De még mindenek előtt: igen, tudom, hogy Google a barátom, igen, kerestem már.. Szóval konyhabútor vásárlás előtt vagyok, de nem találok olyat, ami minden vágyam teljesíti, hiába néztem már meg millió egy oldalt..

Amit szeretnék:

- 200 cm hosszú mosogató nélkül

- ha van benne mosogató, akkor lehessen hozzá plusz elemet rendelni

- előny, ha a mosogatóhoz jár 2 mélytálcás mosogató, ha nincs, akkor ottblehessen is venni hozzá

- lapraszerelt legyen

- ne legyen fehér


Ennyit szeretnék de egyszerűen, ahol találok jó bútort, nem találok hozzá plusz elemet, vagy épp beépített felesleges elemeket is tartalmaz..

Igazából az is jó lenne, ha olyan oldal lenne, ahol elemenként tudnám összeválogatni ami nekem kell.



2021. máj. 13. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt összerakhatsz olyat, hogy két 60 cm és két 40 cm széles elem tetszés szerint ajtós vagy akárhány fiókos, az 200 konyhapult felület - plusz egy dupla mosogató. (Ha jól értettem.) És kiválaszthatod, milyen színű legyen az előlap meg a pult.

2021. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz be kisebb bútorboltokba (úgy értem hogy kisebb, hogy nem pl. Ikea).

Mi is egy kis helyi bútorboltba mentünk be, méretre egyedileg legyártattuk, csak olyan elemek vannak benne amit mi kértünk.

Megnéztük, kb. hasonló áron jött ki, mintha ikeában vettük volna, szóval semmi extra.

2021. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csináltatni kellett, mert speciális méretű a volt kamra, amiből a főzőfülkénk lett. (215x175 cm) és az egyik oldalon kémény áll ki belőle, a másikon gerenda. Az egyedi igényeink alapján is annyiba került, mintha készen vettük volna.
2021. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ikea konyhatervezőt javaslom én is. Speciális konyhabútor kellett nekem is, megterveztem, férjemmel összeraktuk. Imádom!
2021. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget. Nálunk is elég érdekes a konyha elosztása... nem is tudom, az előző lakók, hogy rendeztek el ott mindent. Nagy a konyha, de minden van valami, ami miatt korlátozódik a kihasználhatósága.
2021. máj. 13. 13:14
 7/8 A kérdező kommentje:
minden falon van valami.. az kimaradt
2021. máj. 13. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én a 4-es vagyok.

Azt kihagytam a válaszomból, hogy asztalos úgy tüntette el a kiálló felületeket, hogy azok is kaptak ugyanolyan burkolatot, mint amiből a konyhabútor készült - az egyiken még fogantyú is van a hatás kedvéért, de természetesen nem nyitható - így aztán nem "foghíjas" a bútor, hanem egységes egybefüggő bútorfal a látvány.

2021. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!