Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért jó a WC-be kiragasztani...

Citromfűlevél kérdése:

Miért jó a WC-be kiragasztani a naptárat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen láttam már, fiataloknál is, de főleg időseknél. Olyan is volt, hogy nem csak az aktuális, de az évekkel ezelőtti naptárak is ki voltak ragasztva egymás mellé.

2021. jún. 24. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A rajta lévő meztelen nők miatt?


Amúgy meg bizonyos kor fölött így kényelmesen lehet vezetni a heti székletes napokat!

2021. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A lejárt naptár olcsóbb mint a csempe.
2021. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk csak egy aktuális lóg az ajtón, és azért ott, mert arra mindenki jár és ráér elolvasni :) Bele vannak írva szülinapok, különórák, táborok, fogászat...
2021. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez engem is érdekel. Középkorú és fiatalabb nőknél nekem az lenne logikus, hogy a menstruációs napokat vezetik benne. De én például egy 70 év körüli néninél láttam, aki azért biztos túl volt a menopauzán. Ott mi lehetett az ok? (Pár éve pedig már nem látom, tehát valami funkciója biztos volt.)
2021. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazért, amiért a műhelyben is mindig van.
2021. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A műhelyben a meztelen nők miatt van, de ezen nem voltak.


Viccen kívül ott számíthat a határidők, megrendelések miatt, stb.

2021. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak simán hagyomány, dísz.
2021. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mi kizárólag minden évben olyat rakunk fel, amin névnapok vannak, ugyanis azokat olvasva könnyebben jön az ihlet. 😃
2022. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!