Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A csúszótalpas székek jók,...

A csúszótalpas székek jók, hosszú távon is stabilak maradnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen széket néztem ki, kipróbáltam és nagyon kényelmes is volt.

Aztán rájöttem, hogy épp attól olyan kényelmes, mert hogy csak két lába van, és van egy kellemes rugózása.

De épp emiatt hogy nincs a négy sarkán stabilan alátámasztva, hosszú távon nem fog elvetemedni, esetleg eltörni? Vagy van hozzá súlykorlátozás?


2021. jún. 26. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elvetemedik, ha 120 kg + és billegés éri folyamatosan. Amúgy hasonló van nekünk is már több mint 5 éve és semmi baja nincs. :)
2021. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fotelek is hasonlóan vannak (vagy van olyan fajtájú fotel) ami így van kialakítva. Nekünk 6 olyan fotel van. Én 105 kiló vagyok, de semmi baja alattam sem, pedig még szeretek feltett lábakkal is ülni benne. Persze azok jóval vastagabbak. Ezeknek nem lehet valami nagy a teherbírása, de normál használat mellett nem lenne szabad, hogy szétmenjen egy fém váz amit erre alakítottak ki mérnöki tervezéssel egybekötve.
2021. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, megnyugtattatok. :)

Nálunk 80 kg-nál nem érné nagyobb terhelés, s mivel étkezőszéknek veszem, gyakorlatilag csak akkor ülnénk rajta mikor eszünk.

2021. jún. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!