Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA házhozszállítással mi a...

IKEA házhozszállítással mi a tapasztalat? Ha sok bútort rendeltem, felhozzák lifttel a lakásba? Vagy csak a kapuig?

Figyelt kérdés
36 doboz, 400 kg, én meg egy 50kgos nő vagyok, nincs segítségem.

2021. júl. 5. 15:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Összeszerelést is kértem, ha ezzel kapcsolatban is bárkinek van tapasztalata, ne tartsa magában, minden konkrét tapasztalatra megy a zöld kéz.
2021. júl. 5. 16:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs túl jó tapasztalatom az ikeás szállítással nagyobb bútor esetén. Nálunk 2x is sérülten érkezett a csomag és a csere hetekig húzódott. Persze addig a bútorok többi része otthon dobozolva állt, mert összeszerelni nem lehetett. Az ügyfélszolgálat ugyan kedves volt, de érdemben nem sok mindent intézett, pontosan azt sem tudták megmondani, hogy a hiányzó darabokat mikor kapjuk meg. Végül minden előzmény nélkül a futár felhívott, hogy a ház előtt áll a csomaggal, pedig korábban egy emailt semmit nem kaptunk. Párom munkából rohant haza, hogy át tudja venni...


Kisebb tételek rendelése esetén viszont minden a legnagyobb rendben ment.

2021. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem felhoztak lakasba szo nelkul.
2021. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhet még! Ment a zöld
2021. júl. 5. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelolted be az emeletet, liftet, stb?

Csak mert amikor en rendeltem, akkor be lehetett jelolni, hogy hova kered, es nekem behoztak a lakasba is, bar foldszinten laktam, igy nem volt sok dolguk vele.

2021. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De, ott van a szállítási cím él az emelet, ajtó.
2021. júl. 5. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

IKEA oldalan is ott van "az otthonod általad meghatározott helyiségéig."

Amig szallitok ezt nem teszik meg ne irj ala semmit, ne ismerd el az atvetelt, hivd fel ikeat es reklamalj.

2021. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihozták, egészen a helyiségig (konyha) a bútort, másnap jött a szakipar, összeszerelni. Volt két leütött sarkú fiókelőlap, meg a konyhasziget munkalapja. Fotókkal bizonyítva (a szerelő srácok is külön fotózták maguknak, és a sérült dolgokat nem építették be), emailes reklamáció után minden ellenvetés nélkül 1 hét múlva küldték a sérült alkatrészek pótlását.
2021. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt mindegyik válasz. És a szerelő srácok vigyáznak a már meglévő bútorokra, parkettára, falra, stb.?
2021. júl. 5. 21:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, itt voltak, minden rendben volt. Két polcot rosszat adtak, azt vissza kell vinnem, de attól még használható a bútor. Köszi mindenkinek.
2021. júl. 6. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!