Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik ebéd menü házhozszállít...

Melyik ebéd menü házhozszállítást ajánlanád, illetve melyiket nem? tapasztalatok alapján

Figyelt kérdés
Sok sok évvel ezelőtt, (nagyon sok) még munkahelyre rendeltem cégektől menüt. Most itthonra rendelnék, 3 gyerek és én 1-2 főétel gondolom elég volna. Anno voltak jó és igazán rossz tapasztalataim is, ezért gondoltam megkérdezlek itt titeket.. nem az internet fizetett véleményes cikkeit olvasom.

2021. jún. 15. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk nem ártana tudnia, hogy melyik városban.
2021. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
#1, tök mindegy melyik város, csak válaszolj a kérdésre, és írd le a tapasztalataidat!
2021. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Bp és környéke: Jófalat
2021. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Azért előbb inkább gondold át!

3 gyereknek és neked, még nagyon kis étkűség esetén sem lesz elég 1-2 főétel.

2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én csak kettőt próbáltam(BP-en)teletál és interfood,egyértelműen utóbbi

Meg voltam vele elégedve ár-minőség,megbízhatóság szempontjából.

2021. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Budapest. És igen, nagyon kis étkűek vagyunk. De eleve azért gondoltam 1-2-t mert majd meglátjuk, hogy mennyire jön be nekünk. Mennyire elég.
2021. jún. 15. 18:40
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ajánlani sajnos nem tudok, mivel egyet próbáltam eddig és nagyon rossz véleményem van róla. A gastroyaltól rendeltem nemrégiben, azonban a futár korán reggel az ajtóm elé rakta az egész napi kaját, úgy, hogy én pedig hívogattam őket, hogy hol az ételem. A baj csak az, hogy én egyeztettem velük, hogy 11-re hozzák. Szóval itt volt az ajtóm előtt több adag megromlott kaja, de legalább a pénzt visszakaptam. Semmilyen üzenetet vagy telefont nem kaptam, hogy megérkezett az ételem.
2021. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Én a #7-essel ellentétben éppen a kora reggeli kiszállítás miatt voltam elégedett a Teletállal. Felakasztotta szatyorban a kapufélfára, megnyomta a csengőt és már rohant is tovább. Kimentem érte, beraktam a hűtőbe, és a gyerekekkel utána kimehettünk a világból, nem kellett a kajafutárt lesni egész délelőtt. Nagy választék, kellemes ízvilág.

[Ismerősöm is bosszankodott rajtuk, de hát így jár az, aki nem csináltatja meg soha a csengőjét. Egy ételfutárnak, akinek van 100+ címe, nincs arra ideje, hogy mindenkinek külön kérvényt nyújtson be, hogy szíveskedjen bevinni és hűtőbe tenni a kaját.

Szomszédnénim egy hűtőtáskát épített be a kerítésébe, abba teszi a futár a cuccost. A néni reggel két kopogós jégakkut tesz a hűtőtáskába, ha tudja, hogy nem lesz itthon amikor a futár jön.]

2021. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

8!

Azzal semmi baj nincsen, ha korán hozzák az ételt, hiszen van akinek ez a praktikus. Azonban volt egy olyan lehetőség hogy megadom hogy mikorra szeretném kérni az ételt és én a 11 órát választottam.

A csengőm pedig köszöni szépen, remekül működik. Nem voltam itthon, kb fél 11re értem haza, hiszen gondoltam hogy hamarosan megkapom az ételem. A szomszéd nénike mondta hogy miután elmentem reggel utána hozták nem sokkal. Ezért sem értem hogy mi lehetett olyan nehéz abban hogy felhívjanak vagy dobjanak egy smst. Bosszankodtam volna, de gyors hazaugrottam volna és mégse az lett volna hogy van egy csomó romlott ételem.

2021. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én azt a részét nem értem, hogyha 1/2 11-re értél haza és már az ajtó előtt volt a kaja, akkor miért kezdtél telefonálgatni, hogy hol a kajád?

A szomszéd néni meg berakhatta volna a hűtőjébe míg hazaérsz.


Na mindegy, a lényegen, hogy nem a megbeszélt időpontban hozták a fenti ellentmondás nem változtat.

2021. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!