Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Auchan házhozszállítás vidékre...

Auchan házhozszállítás vidékre, van valakinek tapasztalata? Nem BP vonzáskörzete! Elérhető a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad meg, hogy melyik településről lenne szó, így elég nehéz válaszolni :-)

Az sem mindegy, hogy élelmiszert vagy elektronikai cikket szeretnél rendelni.

Élelmiszert csak ezekre a területekre visznek:

[link]


Elektronikai cikket viszont az egész országban kiszállítanak.

2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezeket az infókat én is megtaláltam, de nem csak ez a két kategória létezik.


Kelet-Magyarország, Hajdú-Bihar.

És állateledel. Sok.

2019. jan. 19. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom, hogy őket kérdezd meg vagy telefonon vagy emailben - pontosabb és gyorsabb választ fogsz kapni, mint itt, a Gyakorin :-)

[link]

2019. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Auchan csak Budapesten szállít házhoz és vonzáskörzetében egyelőre. Tervezik majd vidékre is, de még nem lehet. Auchan dolgozó
2019. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos, megkérdeztem, és az ügyintéző is szó szerint ugyanazt mondta, ami a honlapon van.

Hogy élelmiszer-jellegűt csak Pest környékén.

Kérdem, és mi van a többivel?

Mivel az online shop elérhető, és engedi végigvinni a rendelést.


Meglepődött, azt mondja, próbáljuk ki.

BEírta az irányítószámot, beletett a kosárba egy db macskaeledelt, és neki is engedte.

Azt mondta, GLS futár fogja kivinni.

Megköszöntem, de nem győzött meg, mert fogalma sem volt róla.


A rendelés végigment, Auchan dolgozó.

E-mailt is kaptam, hogy sikeresen leadtam.

2019. jan. 19. 19:39
 6/10 A kérdező kommentje:

Az Auchan dolgozónak, és azoknak, akik később rátalálnak erre a kérdésre:

A rendelésemről több email jött, mindig tájékoztattak.

Megrendelés leadva, összekészíve, futárnak átadva, kiszállítás napja, majd végül a kiszállítás várható 3 órás időintervalluma.

Itt is volt, előtte hívott is, hogy jön, semmi gond nem volt.

140 kg állateledelről beszélünk, 4 nagy dobozba fért bele, amiket az illető a bejárati ajtónál tett le.


Szóval igen, létezik Auchan házhozszállítás.

És mivel ez 10000 Ft felett volt, ingyen volt.

Borravalót adtam, szerintem nem is keveset, de nekem megérte.

2019. jan. 22. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
1, 3 vagyok és azóta láttam a TV-ben, reklámban, hogy macskaeledelt házhoz szállítanak az egész ország területén. Lehet, hogy kifejezetten a Te kedvedért csinálták :-) (ezt nem gúnyosan mondom, még mielőtt bárki félreértené, hanem viccből)
2019. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tévét nem nézek, konkrétan ezt reklámozzák?


Akkor még inkább fura, hogy a honlap is semmitmondó, meg az ügyfélszolgálatos nő sem tudta.

2019. jan. 23. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan a macskakaja volt, igen :-)

Csak azért biztos, hogy nem "Neked készítették", mert 1 vagy 2 nappal a válaszaink után volt leadva a tévében. Márpdig - mivel van némi rálátásom az ilyenekre - 2 nap alatt biztos, hogy nem csinálták meg :-)

2019. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt nem is feltételeztem! :D


De azon gondolkodom, hogy írok nekik egy e-mailt, hogy frissítsék fel az ügyintézők ismereteit, mert nagyon nem tudják, hogy vidékre is van kiszállítás.

2019. jan. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!