Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hány ágynemű kell, ha egyedül...

Hány ágynemű kell, ha egyedül élek?

Figyelt kérdés

A lakótársam kiköltözött és itthagyta az ágyneműjét (paplan), de nekem is van sajátom.


Megtartsam vagy ne?


Utálom a lomokat és a fölösleges dolgokat. Neki viszont már nem kell.



2021. júl. 19. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, egyedül élve is 2 paplanom van. Eléggé praktikus, mert

- ha akármilyen státuszban vendégem van, nem egymásról húzkodjuk le

- télen néha jól jön akár kettő is egymáson.


Én megtartanám, de ha te ezt lomként éled meg, akkor ajándékozd el!...ha jó állapotú és nem "alvásszagú"

2021. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak egy van. Ahogy mondtad utalom a lomokat
2021. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha jo allapotu es van hol tarolni megtartanam, de ha nincs hely neki akkor eladod, elajandekozod, kidobod.
2021. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül élek, de szoktak hozzám látogatóba jönni a testvérem, a szüleim, vagy pár gyerekkori jó barátom évente néhányszor. Más városban élek, mint ők, ezért itt szoktak aludni. Azt nem is írom, ha egy csaj alszik nálam, arra is jó, ha van. Nekem emiatt van még a sajátomon kívül 2 másik ágyneműm is. Viszont más tárgyakat tekintve én is elég minimalista életmódot folytatok a lakásomban, de nekem ez alap, mert jó ha van a vendégek miatt.
2021. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 kell: egy használatban legyen, másik kimosva (vagy a mosásra vár).
2021. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy vékonyabb a meleg hónapokra és egy vastag a hidegekre
2021. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekünk a feleségemmel 3 pár van. Egy téli, egy átmeneti, meg egy leheletvékony, nyári. Ennyivel akkor is tudunk variálni, ha vendégeket kell altatnunk.
2021. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!