Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA bútoroknál honnan tudom,...

IKEA bútoroknál honnan tudom, hogy mi jár hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Kinéztem pl. ezt a gardróbot, és ugye írja, hogy A szekrényen belüli rendszerezést megkönnyítő belső kiegészítők külön kaphatók. Hát oké, de mi jár hozzá konkrétan és mi nem? Nem látom sehol feltüntetve, és azért nem olcsó így sem, aztán pláne ha még kell venni hozzá 3 polcot mert mondjuk csak egy jár.


Szóval, honnan tudom, hogy mit értenek belső kiegészítő alatt, és mit foglal magába az ár?


2021. aug. 13. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Megkérded az eladót?
2021. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Legalább 300km-re vagyok a bolttól, online nézegetek. Egyéb ötlet?
2021. aug. 13. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Feltalálták a telefont is.
2021. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk még nem. Más egyéb?
2021. aug. 13. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ott van az adatlapon a csomagolás fül és az összeszerelési útmutató. Azok vannak benne, ami van benne.
2021. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Ja, nálatok nincs telefon de net meg igen. 😁.

Illetve messze is van, de azt azért olvastad, hogy neten nem lehet megrendelni? 😅

2021. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

De a kérdező nem arra kíváncsi, hogy mi jár alapból hozzá, meg nem is arra, hogy van-e otthon neki telefon... De empátia hiányosak vagytok.

Kérdező: eleve a kép alapján is meg lehet látni, hogy mi illik hozzá, de nekem az alkalmazásban például van olyan, hogy "jól illik ehhez." Tehát ott vannak a fogasok, rendszerezők, stb.

2021. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: minden termék alatt ott van a:

"Termék részletes adatai" -> " Összeszerelés és más dokumentumok"


Letöltöd a pdf-eket, és kiderül, hogy mi jön ki belőle összeszerelés után.

2021. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 ! Tudsz olvasni, szöveget értelmezni??


Mi is a kérdés? "IKEA bútoroknál honnan tudom, hogy mi jár hozzá?"


Te sem vásároltál még az ikeában szerintem, mert akkor tudnád, hogy alapban van benne 1-2 poc, de csomó kiegészítőt külön kell megvenni és az nincs benne az árban, de a képen azért feltüntetik, mert jól mutat.

Nemrég voltunk mi is pont ruhásszekrényt venni, és még külön kellett a vevöszolgálatnál plusz polcokat kérni hozzá, mert csak egy volt benne.


De eleve felesleges olyant nézegetni, amit neten meg nem lehet megrendelni.

2021. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintetek telefonon aki válaszolna neki, tudja, hogy mi van abban a gardróbban? Ha nem tudtok válaszolni (én se), akkor nem kéne okoskodni.
2021. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!