Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sonoma tölgy (és fehér)...

Sonoma tölgy (és fehér) konyhabútorhoz milyen színű padló illik?

Figyelt kérdés

Ilyen a konyhabútor, amit rendeltünk: [link]

Nehezen megy a döntés, mert még nem is érkezett meg. Szerintetek milyen szín illik ehhez? Nemsokára meg fog érkezni ezért minél hamarabb választanunk kellene, hogy mivel burkoljunk a konyhában.

Egy színárnyalat-ötlet is nagy segítség lehet nekem! (nem pl. "barna" hanem kicsit konkrétabban, köszi!)



2021. aug. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csempe is lesz? Ha igen, milyen színű?

Én padlónak mindenképp valami semleges színt választanék és nem túl világosat a praktikusság miatt. Esetleg sötétszürke matt lapok? Bézset én nem választanék, mert túl kicsi lenne a kontraszt a sonoma tölggyel, és ugyanúgy semmilyen barnás árnyalatot nem választanék, mert nem igazán passzolna a sonomához.

Ha nem szereted a túl sötét színeket, a világos szürke is járható út, a falak meg lehetnek egészen világosak, fehérek akár és akkor összhatásban nem lesz sötét a konyha.

2021. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csempe is lesz, de még azt se tudjuk, hogy milyen legyen…
2021. aug. 28. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, összeszedem neked pár pontban, hogy én mit tanácsolnék:


1. nézegess pinterested, sok ötlet van fent. nagyrészt fehér konyhákat fogsz amúgy találni.


2. fehér/semleges színek, mert azok nagyjából időtállóak, míg pl. a színes dologok általában hol divatosak, hol kimennek a divatból. a semlgese színekkel nem lehet mellényúlni.


3. jól néz ki, ha a konyhapult és felső szekrények közti rész csempézve van és az valami mintás csempe. mert ugye ha a többi része a konyhának semlges és egyszínű, akkor ez a kis rész elég jól ki tudja emelni a konyhát.


4. saját tapasztalatból mondom, hogy a ha világos járólapot választasz, hozzá pedig világos fugát, egy-két év múlva koszosnak fog tűnni a fuga, akárhogy is takarítod, ezért javasoltam az előző kommentben a sötétszürkét.


5. az ilyen nagy lapok jól tudnak kinézni, ha kellően nagy a konyhád


csempemania.hu/components/com_jshopping/files/img_categories/ARAN_Remos1.jpg


6. mindenképp olyan járólapot válassz, amik nem csúsznak (R10 vagy R11)

2021. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bevállalnék valami sötétet, majdnem feketét. De a többségnek ez már sok lenne
2021. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Padlónak valami sötétebb beton utánzatot választanék nagyméretű lapokból.

Ilyesmi:

[link]

Hátlapnak meg valami hasonló akril/üveg megoldást, mint ami a szekrényben van üveg. Falat vagy fehérre festeném vagy valami extrahalvány szürkés-mentás árnyalatúra.

2021. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2021. aug. 29. 20:23
 7/7 anonim válasza:
Szia nekem is sonoma konyham.van tudom azóta már eltelt sokmidő de megmuattom nekem a sonoma kk ?házhoz mil?én a csempe és a járólap
2022. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!