Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok a fengshuirol?...

Mariann@ kérdése:

Mit gondoltok a fengshuirol? érdemes ennek megfelelően berendezni egy lakást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, igen. Személy szerint én bődületes hülyeségnek tartom.
2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

érdemes visszafordulni, ha egy fekete macska átment előtted az utcán?


Vagy érdemes 1000 pókot telepíteni a lakásba, hogy szerencséd legyen?


érdemes hinni valamiban ami szerint az egész világmindenség 5 elem alá sorolható?


Érdemes egy babona alapján berendezni a lakásodat?


Érdemes sok női magazint olvasni, és meghülyülni tőle?

2010. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. A Feng-Shui mint sok más arra való, hogy úgymond önbizalmat adjon. Tehát berendezed úgy a lakást hogy mondjuk áradjon a pénz vagy nem tudom, és akkor találsz 10 Ft-ot és bemeséled magadnak hogy ez a Feng-Shui miatt van blablabla, és úgy gondolod hogy minden a Feng-Shuitól árad. Tehát végülis egy álomvilágban élsz. Csak úgy mint mondjuk a titok. Az is dettó ugyanerről szól, nincs semmi féle titok, az optimista a rossz dolgot is megpróbálja helyesnek felfogni és így kevesebbet idegeskedik. Szóval hülyeségnek tartom ezt is, mint a többi ilyesféle dolgot.
2010. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:D

ez nem női magazinok dilije, hanem kínai térrendezési művészet.

Az alapja a harmónia. Az, hogy nem gyűjtünk lomot, úgy pakolunk, hogy kényelmes és áttekinthető legyen.

Ami tiszta, világos, ott szívesen tartózkodunk. Ha jól érezzük magunkat, azáltal kellemesebb személlyé is válunk.

Jobb kedvvel dolgozunk, a jó dolgokat korábban vesszük észre, ezért hamarabb is részesülünk belőlük.

Nagyon leegyszerűsítve, és nagyon a lényeget.

ÉS, nyilván jó üzlet is.

2010. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a kínai térrendezési művészet nélkül is tudok rendet tartani a lakásomban, esztétikusan el van rendezve minden, és nagyon jól érzem magam otthon. Miért kell ez a Kína-mánia?
2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.hát azt hiszem nem e szerint fogom be rendezni a lakásom.annyira nekem sem jön be csak azt hallottam,hogy hatásos lehet ,de valójában én sem hiszek benne.
2010. szept. 1. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy rendezi be az otthonát, ahogyan neki szimpatikus.


Csak egy kérdés: Ha optimistábbá tesz valakit és ezáltal kevesebbet idegeskedik, az miért rossz és akkor miért hülyeség? (egy válaszoló kommentjére reagálva)

2010. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyanazt gondolom a feng shuiról, mint a kung furól. A kínaiak nagyon bölcsek. :-)) De feng shuival csak a kínai életbölcselet része. Tovább kell haladni az úton. :-))
2012. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!