Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lenne otthonosabb az...

Hogy lenne otthonosabb az otthonom?

Figyelt kérdés

Nincs sok kép a falon. Van kályhánk. De nem érzem otthonosbak.

16 vagyok



2021. szept. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Csupasz a fal?

És milyen a padló? Függönyök, szőnyeg? Ágytakaró?

2021. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vannak függönyök. Szőnyeg is van a nappaliban. Nekem is volt 3 formaszőnyeg. De tönkrement. Szóval majd azt veszünk. Vörös árba a padló. Fehér falak, szekrények. A kanapé sötétbarna, az asztal is. Nekem 3 fal fehér, 1 kosbor.
2021. szept. 29. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

"Vörös árba a padló" Az mi?


De milyen a függöny? Elég nagy felületet takar, nem mindegy, milyen, ha annak szép színe és finom tapintása van, sokat dob az otthonosságon.

A többi lakástextilnél szintén.

2021. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is a függönnyel kezdek.. Milyen színű, anyagú? Ezzel tudsz variàlni, egy szép függöny, drapèria öltözteti a szobàt. Ha fehér a bútor, én nem fehérre festenèm a falat, hanem valami kellemes meleg színnel, a padlót én se értem, minden esetre egy közèpszőnyeg is dob rajta. Rakhatsz növènyeket, làmpàkat
2021. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rózsaszín az én szobámban a többiben fehér. És spagetti függöny. Azt akartam írni hogy vörösbarna
2021. szept. 29. 15:51
 6/9 A kérdező kommentje:
De a kosbor ez egy virág és egy szín is
2021. szept. 30. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ja, véletlenül egy értelmes szó.
2021. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk, ez a falszín - kosbor - eléggé meghatározó, főleg, ha esetleg sötétre sikerült. ehhez pl. zöldet, narancssárgát nem nagyon tennék. a sok fehér kicsit hideg, azt pl. színes díszpárnákkal, jó ágytakaróval lehet oldani. A falra is tehetsz textilt, ha tetszik. pinteresten nézegess képeket home design, decor, interieur decor stb. címszavakkal. pl. justina blakeney nagyon jó színes, otthonos tereket tud csinálni, adhat ötleteket
2021. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
aesthetic room kulcsszóval is kereshetsz, az egy teljesen más stílus, ízlés. attól függ, nyilván, neked mi az otthonos. a kosbor inkább egy hűvösebb árnyalatú lilásrózsaszín. az egy rózsaszín függönnyel már meghatározza a szoba hangulatát. például számomra ez kizárja a pirosat.
2021. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!