Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan pakoljam el a cuccaimat...

Hogyan pakoljam el a cuccaimat helytakarékosan?

Figyelt kérdés

gondolok az égvilágon mindenre.

számítogép asztalon a zsinórókat papírokat.

suli cuccokat könyveket

ruhákat..

leírom milyen szekrényeim vannak:

egy nagy akasztos szekrény 2ajtos felül 2polc..

egy hosszú tükrös alul 3fiók , felül 5polc..elvileg cipősszekrény

és egy komód 4hosszú fiókkal..

komódban van a legtöbb ruhám de összegyűrődnek..

konkrét ötleteket kérek szekrénybe ki hogy pakol mit hova hányadik polcra stb..képeket imádnám!!!

sminkcuccotokat miben tároljátok?

kence izékat? testápolo stb..


2010. szept. 1. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

a számítógép zsinórjait össze lehet fogatni ilyen kis műanyag valamivel (tudod), azokat a könyveket amit használsz lejjebb pakold, amiket kevésbé azt feljebb, a ruhákat amik hajlamosak a gyűrődésre tedd akasztóra.:)

remélem tudtam azért segíteni:)

2010. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kötegelő :D


a papírokat irattartóba ( [link] )


a fiókba, bugyit, zoknit, sálat, sapit, fürdőruhát tegyél, valamint olyan dolgot, ami gyűrődhet. ha van kisebb fiókod, oda mehet a smink.

gyűrődős cuccot vállfára, és akaszd be a szekrénybe.


könyvet, sulis dolgot az íróasztal fölé polcra (nekem is ott volt)


szekrénybe: középső részen a gyakran használt. alsó részen cipő. felső részen idényruhák (nyáron a téli, télen a nyári)

2010. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem minden szekrény megfelelő ám mindenhova, én is már jópárat kidobtam mert több helyet foglalt el mint amennyit bele lehet pakolni.


A ruhákat ruhásszekrényben vállfára akasztva, a hajtogatós polcos xar! Azt dobd ki te is!


Ha asztali géped van szintén dobd ki, és vegyél egy laptopot, mert fele annyi kábel és a villanyszámla is kevesebb!


Könyveknek könyvespolc, egyértelmű.


A sok kis műtyűrnek, meg a legjobb egy fali polc ami olyan mint egy excel táblázat, csak fiókjai vannak cellák helyett amikre mindegyikre fel tudod írni hogy mi van benne.

2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hello

vennék én laptopot csak adj rá lét :D

azért köszi a többi segítséget!

üdv

2010. szept. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!