Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnék helytakarékosan...

Hogy tudnék helytakarékosan tanuló helyet kialakítani?

Figyelt kérdés

van egy bazi nagy asztalom már..de ez számítogép asztal..monitor hangszorok gép rajta nyomtató..sajna erre már semmi nem fér..

kicsi kis tanulóhelyet keresek és olyan iratrendező izét..fiokos valamit amibe könyveket füzeteket tehetném...

konkrét képeket és ötleteket várok hogy mi lenne jo..


2010. aug. 8. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érthető, pontosan mit szeretnél, de a gépet, a hangszórókat és a nyomtatót is teljesen nyugodtan le lehet rakni a földre és máris több helyed van.

Ha meg konkrét ötlet kell, akkor linkelj képet, hogy mégis hova kell az a konkrét ötlet.

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hello

egy teljesen új asztalszerűséget szeretnék valahol ahol elférnek a könyveim és írni tudok

2010. aug. 10. 13:59
 3/3 anonim válasza:
hát én sem értelek teljesen, de én a nagy iróasztalomat egy olyanra cseréltem le, ami csak egy egyszerü asztallap. vettem két lábat. a másik fele az asztalnak a falon támaszkodik egy odarögzitett lécen. tök szellős mert se fiók semmi. nekem polc van felette amin elfér a cuccom egy része a többi meg a könyvespolcom alján egy kosárban. de ha neked olyan fiókos izé kell mint pl az irodákban, vagy nemtudom hogy jól gondolom-e azt is simán be lehet tolni alá
2010. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!