Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Panelben lakunk, cuccunk sok...

Panelben lakunk, cuccunk sok - lomtalanítás évente 1-szer. Hogy tudnám a helytakarékosan tárolni a lomokat?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vagyok egyedül a problémával: panellakás és a lomok..Lomtalanítás évente egyszer van. Ötleteket várnék helytakarékos tárolási módokra, vannak ötleteitek? Mivel nincsen pincénk, sok lom az erkélyre szorult, szeretném őket normálisan tárolni..:)
2009. ápr. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lomtalanításkor vágjatok ki minden fölösleges vackot, ne fájjon érte a szívetek. ezt csak így lehet, különben az ember előbb-utóbb ki se látszik a sok lomból. gardrób nincs a lakásban? ha csak az erkély van, akkor csináljatok neki az egyik sarokban helyet, és próbáljatok meg rá módszeresen egymásra pakolni a cuccokat, majd takarjátok le egy fóliával, hogy ne tegyen bennük kárt az eső nagyon.
2009. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én családi házban lakom, évente kétszer van lomtalanítás. De még így is kb. havonta megyünk a konténerhez kidobálni cuccokat. Ha nem hagyod, hogy összegyűljön, akkor nem olyan sok.
2009. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lomtalanításon kívül is bármikor megszabadulhatsz a felesleges dolgoktól, csak magadnak kell gondoskodni az elszállításról. Bevágod a kocsi csomagtartójába (esetleg tetőcsomagtartóra), ami nem kell, aztán irány a MÉH. Amúgy elképzelni nem tudom, mi tud rendszeresen összejönni, ami nem fér be a kukába. Havonta cserélitek a bútort? Meg rengeteg használt/megunt dolgot el is lehet ajándékozni, és akkor nem kell raktároznotok. Féléve pl. lecseréltem az íróasztalom, két nap alatt találtam olyan ismerőst, aki boldogan vitte a majdnem 30 éves, erősen kopottas régit.
2009. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kell és ugyis kidobjátok akkor hirdesd meg a neten nagyon sokan jelentkeznének rá hogy elviszik.

Én 3 éve ezt csinálom nagyon hálásak érte akik elviszik.

2009. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!