Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Irodai szék egy nap használat...

Irodai szék egy nap használat után nyikorog?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem egy TRUST GXT707G széket, amit még aznap délután össze is raktam, az nap talán még jó is volt, azonban szombaton már mindig rosszabb és rosszabb lett a hangja olyan szinten, hogy már nem is különbözik attól a széktől amit lecseréltem rá. Ha előre és hátra dőlök, akkor nyikorog jobban, azonban ha oldalra dőlök akkor is enyhén. Kicsit utána néztem az interneten, minden csavart meghúztam, megolajoztam a mozgó alkatrészeket, a gázliftet, ahogy tudtam befolyattam a rugóhoz is amivel súlyt lehet állítani (turn knob), de nem javult. Aztán szét szedtem darabokra és úgy is az egész mechanizmust átolajoztam, összeraktam, de semmi. Aztán ismét szét szedtem és úgy ráültem(csak az üllő részre, mechanizmus, háttámla, minden nélkül) és akkor is hallottam, nem olyan hangosan, de azért úgy is zavaró volt. Arra tippeltem, hogy valami a szövet alatt lesz a ludas, de nem mertem szétszedni, mivel a hátrésszel ellentétben azon nincs cipzár hanem fel van szögecselve és ha ott semmi sem okozhatja akkor fölöslegesen nem is akarom. Tehát a kérdésem a következő volna, lehetséges az, hogy valami a a szövet alatt okozhatja a zajt? Például a fémváz a fával érintkezik, vagy nincs elég szorosan felcsavarozva(ha egyáltalán fel van), vagy a csavar menetekkel van valami, vagy tudom is én?

2021. nov. 28. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a francba!
2021. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szokták mondani,szép,szép,de jó is . Lényeg hogy nyerje el a vevő tetszését.Nagyon át kell tanulmányozni,honnan is jön a hang.
2021. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!