Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendezőkkel kérnék...

Lakberendezőkkel kérnék segítséget(de mástól is jöhet kinek jó az ízlése!)! ez így oké?

Figyelt kérdés

az a lényeg hogy van egy lila szobában és nagyon szeretem szóval konkrétan a bútorok a polcok Az íróasztal és majdnem hogy minden lila és szüleimtől kaptam karácsonyra egy piros ágytakarót és egy mikulásvirágot ami szintúgy piros és nem tudom hogy most be merjem e rakni a szobába Vagy pedig inkább hagyjam mivel úgy se néz ki jól És mivel én nem értek a divathoz és az ízlésem se túl jó ezért nagyon örülnék hogyha Valaki segítene nekem!? ♥♥


előre is köszi



2022. jan. 7. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a virág maradhat, mert az nem olyan élénk piros és zöld is van benne, a takarón elgondolkodnék a helyedben, de az árnyalattól függ.
2022. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon gyors választ Remélem hogy így mindenkinek jó lesz de azért még Kérem hogy írjanak de te amúgy lakberendező vagy Vagy csak jó az ízlésed?!
2022. jan. 7. 20:12
 3/5 anonim válasza:
Nem vagyok lakberendező, ez csak az én véleményem
2022. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotót mutatsz esetleg, mikor benn van a szobában? Fal és takaró színe látszódjon egyszerre, köszi.
2022. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okés lehet, a piros és a lila szerintem nem mutatnak rosszul együtt! De amúgy ne az általános divatnak akarj megfelelni, a Te szobád csakis a saját ízlésedet tükrözze!
2022. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!