Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendezők! Szerintetek...

Lakberendezők! Szerintetek milyenre fessem a szobákat?

Figyelt kérdés
Tömören: Van egy 3-szobás lakásom és egyetemistáknak lesz kiadva, milyen színűre fessem a szobákat? (Unisex színekre gondolok mert ha a 1 év után egy fiú költözik egy szobába ahol eddig egy lány lakott és mondjuk rózsaszín a szoba.. szóval az ilyet nem szeretném) Mindenképpen festett szobákat akarok mert a tapéta macerás, gondoltam olyat hogy úgy festeném le hogy egyik fal egy bizonyos színű a másik 3 fal pedig egy másfajta színű. Mit ajánlatok?

2014. márc. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szürke-lila, barna-bézs, zöld-narancs, bordó-sárga.
2014. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bordó-sárga nagyon gyerekszoba hatású. Inkább szürke-zöld, csokibarna-bézs
2014. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen világos, egyszerű, ahhoz mindenféle bútor megy és olyan napfényes világosság érzés lesz akkor is, ha nincs nagy napsütés.

Pl. krémszínű, az egyik fal pedig lehet egy világosabb barna. Vagy barackszín, de nem olyan rikítós és narancsos, hanem szolidabb, púderes szín. Ettől nagyon barátságos, "napos" lesz.

2014. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a világos, egyszerűre szavazok. Pl. bézs, krém, világosszürke, barnás, sárgás árnyalatok. Nagyon erős színeket szerintem ne vigyél bele, mert korlátozza a beköltözők számára a lakberendezési lehetőségeket - már ha bútorozatlan ugye. Tehát ha pl. vörösre vagy kékre mázolsz 1-1 falat, akkor az már kizár más színeket, pl. zöldet vagy lilát, rózsaszínt, kevesebb lehetőséget hagyva a lakóknak az otthonosság megteremtésére.
2014. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp színt szeretnél, válassz olyat, ami megfelel a közízlésnek és így jobban kiadható lesz a lakás. Pl. barna, sárga világosabb árnyalatai, kombinálva egy falon ugyanannak a színnek a kevesebb fehéret tartalmazó változatával. (Pl. bézs-kávé, vajszínű-napsárga)

De a praktikum miatt a fehérre szavaznék, mert egyetemisták után tuti gyakran újra kell festetni.

2014. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!