Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire elterjedt, megszokott...

Mennyire elterjedt, megszokott, okés, hogy társasházban lakók a cipőiket a folyosón tartják?

Figyelt kérdés

Több helyen láttam mostanábam,hogy egy -egy lakás előtt kb 10 pár cipő van. Cipőtartón vagy ha nem olyan sok, akkor egymás mellett.Régebben nem láttam ilyet, ezt mostanában kezdték kint tárolni?


Nincs útban a közlekedőknek vagy ha mentő jönne, csak fura volt, hogy már a folyosón kint vannak a lakók dolgai.


2022. jan. 17. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a zárt folyosón négy lakás van. Két lakásban lakói kint tartják a cipőket a folyosón. Engem csak az egyik zavar, de az nagyon, mert a közvetlen szomszédom , és a bejárati ajótink gyakorlatilag derékszöget zárnak be, csak a villanyóra-szekrény van közöttünk. Igaz, hogy ketten laknak, de vagy 6-8 pár cipő/csizma/papucs állandóan kint van. Koszosan, sárosan, összevissza, ahogy éppen kilépett belőle. Ez azért gond, mert már az én lábtörlőmhöz érnek, és ezt nyilván nem szeretem.

Én minden hétvégén felmosom a folyosó felénk eső részét, (a szomszédomat még egyszer sem láttam, hogy felmosott volna), és elrondítja a közvelenül az ajtóm mellett lévő állandóan sáros-poros cipővel telereakott rész, ami persze sosincs felmosva a cipők alatt.

2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Néha-néha van ilyen. Jó hülyén is néz ki.

De nem zavaró, de amikor a zsák szemetet rakja is, és bűzölög a lépcsőházban, ha olyan... Igénytelen prosztók.

Nyilván ne a lakásba bűzölögjön és csak ő érezze, had érezze a szomszéd is. Fasza.

2022. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!