Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Műszálas, vagyis nem igazi...

Műszálas, vagyis nem igazi "gyapjú" takarót keresek, hotalálok ilyet?

Figyelt kérdés
Kaptam egy takarót, kinézetre olyan, mint a gyapjú takarók, de mosógépben simán mosható, nyilvánvalóan műszálas, vagy legalábbis valami keverék. Így nagyon könnyen kezelhető, viszont fantasztikusan meleg, és nagyon jó belebújni. Szóval hamis gyapjú takarót keresek! :) Hol vehetnék ilyet?

#gyapjútakaró #műszálas kevert gyapjú #hamis gyapjú
2022. jan. 28. 08:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad rábeszélni, én is azt szeretem. Mondjuk először bosszús voltam, mert átvertek vele a román c_gányok, akik házaltak vele. Azt mondták, valódi gyapjú.

Az volt a csomagolásra írva, hogy aloe vera merino gyapjú garnitúra, de rájöttem hogy full műanyag.


Ez az:

[link]


Én debreceni vagyok, nálunk ősszel szokták a románok árulni, de kiszámíthatatlan, hogy mikor találsz.

De nagyon szeretjük!

2022. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szerintem ez is olyan:

[link]

2022. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi! Ezek tényleg nagyon jók! És ennyiért biztos, hogy nem igazi...;) Ez tökéletes lesz nekem, még egyszer nagyon köszönöm! :)
2022. febr. 1. 18:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Szívesen, én is most akarok venni újat.

Bár az emagos link azt mutatja, hogy nincs készleten, de valahogy így kell keresni.

A jófogáson biztos tudsz venni.

2022. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!