Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » ? Akinél Tudatosan, Szándékosa...

? Akinél Tudatosan, Szándékosan nagyon-nagyon világos van, amit LED Izzókkal (vagy mással) ért el...

Figyelt kérdés

Tehát nem a kintről bejövő fény miatt van világos, hanem mesterségesen. És nem is mások szerint van nála „nagyon-nagyon világos” – mivelhogy mindenkinek más a tűrőképessége a fényerővel szemben

Ezen felül kérem, hogy csak olyan válaszoljon, akinek 20 m2-es területre arányosan lebontva több, mint 8.500 lumen fény jut, ami legalább 4.000 K-es színhőmérsékletű.

Az ilyen felhasználók legyenek szívesek részletesebben bemutatni, hogy hogyan érték el, köszönöm!



2022. febr. 3. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk nekem bántja a szememet a hidegfehér, úgyhogy 2700K LED-eket kerestem direkt.

Pl a 9m2 komyhában van 3600 lumennyi spotlámpa + 5 m power LED szalag (rejtett világítás)

A pultvilágítás is LED-es, ez összesen már simán megüti a te szintedet.

Amúgy a spotokból csak 4-et használunk, a 9-et csak takarításhoz, mert kicsit túllőttem a célon :))

2022. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
DE mire kell válaszolni? Mi a kérdés?
2022. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 "Az ilyen felhasználók legyenek szívesek részletesebben bemutatni, hogy hogyan érték el, köszönöm!"
2022. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

napfényszínű led lámpáim vannak mindenhol. Akár az aldiban, osanban, akár villamossági boltban vettem őket, mind legaláb 1500lm-es.mi szeretjük ha világos vana lakásban.


A hideg-kékesfehér fény nálunk nem nyerő..még az udvari, garázsreflektorok is napfény színű led-ek.


Rengeteg pént áldoztunk vagy tíz éve a még kiforratlan led izzókra...mára már megváltozott. Van olyan is amely 800 lm es, és öt éve világít estétől reggelig a bejárat előtt.


A fürdőszobában például alap, hogy erős fény legyen..ott mindent látni kell..

2022. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én két db, 60x60-as ledpanelt szereltem fel, 18négyzetméteres szobàba.



Meg kell mondjam: elb-sztam.


Kicsit túl sok lett, viszont bàrmit is làtok, mikor fel van kapcsolva. A macskàim ezzel szemben nemigen bírjàk ezt a fényerőt.

2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén, nem értem mit akarsz kérdezni. Konyhát újítottuk fel nemrég, teleraktuk fényforrással mindenütt, mert meguntuk a sötétséget. Melegfény, ez volt a legfontosabb. Annyit számoltam ki, hogy az összes LED cucc ami benne van, nem fogyaszt annyit, mint előtte a 2 db 40 wattos izzó, ami mellett mindig sötét volt.

Nappaliba most vettünk egy csillárt, amibe 8 LED izzó fér, és kész. Világosság van.

2022. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem egy nagy durranás ezt megcsinálni, egy sima e27 izzóból is lehet olyat venni ami 3000lm feletti, és nyilván olyan lámpa kell amibe több izzót lehet rakni.

Nekem 200lm/nm ami bejött, 3000K felé viszont nem mennék, az emberkínzás (max egy irodában van értelme).

Nekem nappalimban pl egy olyan lámpa van amibe 12db G9 led fér, 600lm ledekkel ez pl 7200lm és akkor még mindig lehet több lámpát kapcsolni.

2022. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!