Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikeából nektek mennyire jött...

Ikeából nektek mennyire jött ki konyhával együtt egy 29nm-es lakás teljeskörű berendezése?

Figyelt kérdés

Airbnb jellegű berendezést szeretnék, Ikeából lesz minden. Ott van lakástervező szolgáltatás, velük terveztetném meg a szettet.


Szeretnék nekik mondani egy megközelítő összeget, amibe férjen bele a berendezés, emiatt kérdezem a ti tapasztalataitokat.


2022. febr. 20. 19:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna senkit erre kérni. Azt szerettem volna, ha találok valakit, aki rendezett be mostanság ilyen jellegű lakást és leírja, hogy mennyit fizetett a bútorokért.
2022. febr. 21. 13:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a konyhám 6 nm, pici. Viszonylag olcsó konyhát terveztem be az ikeában, még most az áremelés után. Az került 900ezer forintba.. askersund ajtókkal. Talán a mosogatótálcán lehetett volna spórolni.
2022. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ilyen válaszokat vártam :)
2022. febr. 23. 14:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit , talán még a fiókok alapvetően dragak, de azok kellenek is. De ha airbnb lakast akarnék bebutorozni akkor keresnek egy ujszeru hasznalt gepesitett garniturat, marketplacen sok van. Én azért szántam ennyit egy apró konyhára is, mert én ténylegesen használom, aki airbnbzik az nem fogja.
2022. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2M-ra jött ki, de nem figyeltem az árakat, amikor összeválogattam a berendezést, úgyhogy biztos nem ez a legolcsóbb kombináció.
2022. nov. 15. 21:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Mostmár azt is el tudom képzelni, hogy közel a legolcsóbb kombináció..
2022. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na ja, szerencsére még április környékén történt a vásárlás..
2022. nov. 15. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!