Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Készültök már a karácsonyra?...

Készültök már a karácsonyra? Hogy fogtok dekorlálni, milyen szinekkel? Benti lépcsőházat hogy diszitenétek fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok mindent egyszerre mgvenni, ugyhogy mi már ilyenkor elkezdjük az ajándékot hogy meglegyen mindenkinek. legalább nincs tömehg.
2010. szept. 16. 10:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Google-ba üsd be, hogy 2010 karácsonyi trend és kidobja a színeket.

Tavaly lila volt trendi.

Én rozsdabarnát használtam gyümölcskarikákkal.

Idén nem tudom, talán fehér lesz és átlátszó üveg.

2010. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Még nem készülök. Minden évben ugyanaozokat a tarka-barka díszeket tesszük fel, van köztük több, mint 90 éves is :=). Majd november utolsó hetében díszítem fel a házat, hogy az Adventre már ünnepi díszben pompázzon, addig viszont még élvezem az őszt.


A lépcsőház díszítésre szerintem elég valami jelképes apróság, pl. néhány fenyőágat és saját készítésű papírdíszeket, masnikat tennék fel a korlátra.

2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdtem el az őszre hangolódni, aztán októberben majd kirakom a tökös, denevéres, szellemes díszeket, majd utána ráérek karácsonyozni... :O
2010. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lépcsőházban jól nézne ki, ha a korlátra felerősítenél fenyőálakat, és azokba kisebb, régebbi gömböket tennél, és/vagy égőket! Én biztos ezt tenném (de egyszintes házban lakok):D
2010. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, fenyőágak akart lenni az az értelmetlen szó:)
2010. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kill123 válasza:
Jajj de jó, nem csak én készülök már :) Igaz csak lelkiekben, de már ezen agyaltam, hogy kellene feldíszíteni a lakást meg a fát. Nálunk tiszta arany volt tavaly a fa, a lila, a kék, meg a társai nem tetszenek nekem túl hideg színek. Most szerintem minden szín lesz lesz a fánkon, tavaly sajnáltam a sok szép díszt amit nem rakhattam fel. A korlátra fenyőágakat rakok, a kisebb díszeket rápakolom, csillagokat, kis ajándékdobozokat, kicsi harangokat :)
2010. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és afenyőág nem dobja le hamar a leveleit, ugye fütva van a jázba, meleg van?a mú fenyú meg olyan gagyi
2010. szept. 23. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
vehetsz egy kis csokor ezüstfenyőágat, az nem potyog le, csak megszárad :=), abból remekül fellehet díszíteni a lépcsőházat is.
2010. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a karácsony egész évbe várt időszak, nagyon szeretem.Már október közepétől kkészülök, a lakást november közepétől már díszítgetem.A múlt évben fehér fám volt kék világítással.Próbáljátok ki meseszép.Nekem nincsen lépcsőházam, de ha lenne, egyszerűen díszíteném, fenyőágakkal, és apró piros mikulásvirággal, de csak annyira hogy ne legyen giccses.
2010. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!