Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tartsam a fehér orchideát?...

Hol tartsam a fehér orchideát? Vásároltam édesanyámnak karácsonyra egy fehér színű orchideát, hová tegyem, hogy ne nyíljon el? (direkt bimbósakat vettem! )

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Világos, hűvös helyen szerintem jó lesz neki, de ne legyen annyira hűvös, hogy megfázzon!

Tudom ez amúgy a tartását írja le, de azért linkelem be, hogy nehogy túl hideg legyen neki. [link]

Remélem segített a válasz és nem nyílik ki idő előtt a virágja! Megírnád majd, hogy kibírta e bimbósan?

2009. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több hétig is nyílik, szerintem nem kell tartanod attól, hogy elvirágzik jövőhétig. A locsolására figyelj, nehogy túl öntözd és tönkre menjen. Olvass utána, az a biztos.
2009. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Így, hogy olvasom a második válaszoló írását, most jut eszembe, hogy tényleg anyum főnökének az orchideája is hosszan nyílt.
2009. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most nagyon szép, szurkoljatok, hogy kibírja még egy hétig!!!:)
2009. dec. 17. 12:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végülis kibírta, csakhát a bimbók nem nyíltak ki hanem leestek:( Nem tudjátok vajon miért?

2009. dec. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!