Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg egyre több családnál...

Tényleg egyre több családnál divat kezd lenni hétvégén az "Ikeázás"?

Figyelt kérdés
Tehát hétvégén valamelyik nap délelőtt elmennek az Irakba, ott "kirándulnak" sétálgatnak, vadatolnak stb., aztán ebéd időben az étteremben esznek húsgolyót, utána még vásárolnak kicsit és délután késő délután hazamennek
2022. máj. 4. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ezt nem tudom, de ha így haladunk nem sokáig. Már így is több hónapos várólisták vannak a bútorokra.
2022. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
# Ikeaba....
2022. máj. 4. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Olyan ez mint a "plázázás". Sosem értettem mi a jó benne.
2022. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
17%
Mi szoktunk ilyet csinálni nővérem el 2 óra keretében.
2022. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem "divat" hanem szimplán csak sok ember van, aki bútort vásárol.


Sokan vásárolnak lakást, azt be kell bútorozni. Sokan kezdenek életet a párjukkal, vagy sok gyerek éppen leszakad a szülőkről a tanulmányok miatt. Sokan vágtak bele a felújításokba is és akkor már bútort is cserélnek.


Még nem áll úgy a lakásom, de ha elkészül akkor én is fogok IKEÁ-zni meg bútorboltokba menni, nézelődni.

2022. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyjából azóta népszokás, amióta jelen van a magyar piacon az IKEA. Még csak most tűnt fel?
2022. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!