Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Társasház" A bejárati ajtómba...

"Társasház" A bejárati ajtómba a szomszéd kb 30cm-e teszi a cipőtálcáját, van bármilyen szabályozás ,hogy az ajtómtól mennyi szabad helyet kell valakinek hagynia? A hölgy kicsit csökkentett értelmi képességű, leginkább egy jogszabály kellene. köszi.

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Eleve nem is nagyon lehet semmi.

Amúgy kuka.

2022. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nincs. Zavar?
2022. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha valóban csökkentett értelmű, akkor a jogszabályt sem fogja felfogni.

Mondtad már neki, hogy ne a te ajtódhoz tegye közel, hanem a sajátjához?

A társasházat miért tetted idézőjelbe?

Akkor most társasház vagy sem?

2022. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Rakj oda valamit és told odébb a cipőtálcáját ha ennyire zavar.

Ilyen marhaságra ne keress jogszabályt. Az amúgy is közös tér, ami tűzvédelmi menekülő útvonal, amit leszükíteni tilos.

2022. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Mekkora gondjaid vannak..atyaúristen.. Jogszabály.. a szomszéd cipőtálcája belelóg az ajtódba a lépcsőházban.

Keress ügyvédet,de ha nem találsz itthon jogi megoldást,akkor próbálkozz Strasbourg -ban,biztosan kivizsgálják az esetedet.

2022. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenre nincs jogszabály. Én úgy gondolom, hogy a két lakás határa a mérvadó. A lakása előtti területre ő rakhat ki valamit, a te lakásod elé meg te.
2022. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én lazán kidobnám a kukába ha akkora paraszt, hogy az ajtóm elé rakja.

Vagy leszokik róla vagy elfogynak majd a cipői...

2022. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a baromarcú a lomiból hord fel szarokat, törött gurulós széket, csocsóasztalt, ágybetéteket, bútorokat. Állandóan ott tárolja a folyosón 2-3 napig, majd eltűnteti. És kezdi elölről.

N+1x szóltam már nekik, hogy ne pakoljanak oda a lakásomhoz, az én oldalamra. Ha nem megy, akkor gondolatban húzzanak egy vonalat a két lakás között, és addig pakoljon ha már mindeképp kell.

Következő alkalommal megint be volt pakolva az én lakásom oldala is.

Elborult az agyam, berámoltam minden fost a bejárati ajtaja elé, sztem hajnalban ki sem tudott jönni a lakásból. Valószínűleg értett belőle, mert azóta megtalálja a képzeletbeli felezővonalat...


Csak felháborító, hogy egy 25 centis cserépben nem tehetek ki a folyosóra egy növényt arra a részre ami NEM menekülési útvonal, mert a Tűzoltóság büntet. Ettől a baromarcútól meg eltűrjük, hogy a fél lomtalanítást hazahordja...

2022. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos választ, és a trolloknak meg kifejezetten. Vettem egy L vasat lefúrtam 3 helyen , lecineztem a csavarokat,,,, azóta béke van a galaxisban .
2022. jún. 15. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!