Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű díszeket raktok...

Milyen színű díszeket raktok a karácsonyfára? Nálunk már volt fehér (ezüst), bordó, vegyes is.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a legjobban úgy tetszik ha minél szinesebb,hisz azért karácsonyfa.Szaloncukorból is veszek legalább öt fajtát.
2008. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, választottam közülük, de nem mondom meg melyiket.:))

Békés karácsonyt kívánok mindannyiotoknak!!!

2008. dec. 19. 20:48
 13/18 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem két három évig kék-ezüst volt,most rózsaszin lesz,egész ilyen halvány babarózsaszin.A tescoba 999-ért vettem egy doboznyi diszt,abba van jópár halványabb erősebb rózsaszin gömb,csillag angyal stb.Nekem a pici fámra épp elég,de azért a bizti kedvéért még van 200ért kicsi csomagos is azt is vettem.SZerintem nagyon szép lesz a fenyő!!Főleg hogy nekem fehér a fenyő mivel idén müt vettem!!!Remélem segitettem!!KEllemes Ünnepeket!!
2008. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi tavaly költöztünk össze, ez a második úgymond közös otthonos Karácsonyunk. Tavaly így be kellett vásárolni díszekből. A piros-arany mellett döntöttünk. Piros és arany gömbök. Arany masnik (a méteráruban vettem nagyon szép szalaganyagot és saját kézzel kötöttem meg őket) fehér égők. Boa nincs, a masni szépen csillog. Kicsit drága mulatság lenne, minden évben az aktuális fenyő divatot követni. De egy pár év múlva kiegészítésnek fehér díszeket fogok venni, hisz az jól kombinálható a pirossal és szépen mutat az arannyal is. Így lesz akkor 3 féle verzióm. :)
2008. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nekünk általában arany és piros(bordó) díszek, boák vannak rajta :) meg szaloncukor :P hasonló színekben :)
2008. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nálunk az idén narancssárga lesz.Minden évben más,és nagyon jó megoldás,hogy ne kelljen minden évben vagyonokat rá költeni.A barátnőimmel minden évben cserélünk egymás között,így 4-5 évente mindíg más színű,teljes kollekciókat tudunk a fára tenni.

Boldog karácsonyt mindenkinek.

2008. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
70%
gyönyörű narancs sárga 8)
2009. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindjart husvet...
2009. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!