Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit érdemes a matrac alá...

Mit érdemes a matrac alá tenni ha a földön van? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költözöm, matracom lesz viszont ágykeretet rendelnem kell, ami ki tudja mikor jön meg (de ha beválik a földes megoldás, akkor lehet nem is fogok, és jelenleg egyébként sem az a legfontosabb beszerzendő).


Azon gondolkodom, hogy kellene-e valamit tennem (akár egy rossz pokrócot?) a föld és matrac közé, hogy ne piszkolódjon annyira a matrac?


Persze mielőtt leteszem jól kitakarítok, felmosok stb, de attól idővel még porozódhat.


Van valakinek tapasztalata ebben?


2022. aug. 22. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha egy pokrócot leteszel abból gond nem lehet.
2022. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg ha tiszta a padló, nem kell alá semmi, de tehetsz.

Viszont arra figyelj, hogy nappal állítsd élére, mert ha fektetve hagyod, nagyon könnyen elkezd penészedni, mert alulról nem szellözik.

2022. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
#2 írja a lényeget!
2022. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha már elmúltál 30, akkor kicsit nehéz lesz onnan felkelni.
2022. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen habszivacsot, habtapi, jógaszőnyeg, ilyesmi, vagy vastagabb szövött szőnyeget, zsenília szőnyeget, stb.

Én kb. 4 éve így alszom, nagyon kényelmes.


4: Miért? Én 50 felett vagyok.:)

2022. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!