Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ötlet ilyet csináltatni?

Jó ötlet ilyet csináltatni?

Figyelt kérdés
Nagy , történelmi házban élünk , és arra gondoltam hogy csináltatok márvány táblákat, hogy ki mettől meddig élt itt, ki tervezte a házat stb, és beépítettem a falba egy eldugottabb helyen a pincében, egy képes album archívumot is csináltatnék, majd ha eladjuk az ingatlant a következő tulajokat is megkérem hogy adják hozzá magukat. Így majd esetleg 100 év múlva is szépen vissza lehetne nézni hogy ki mettől meddig élt itt, hogy néztek ki, milyenre alakították a házat stb.

2022. szept. 30. 00:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

4-esnek van igaza.


Ha műemlék ház, azt nem szabad megbarmolni. És engedély nélkül nem írhatod ki, hogy Jóska Pista volt az előző lakó.

2022. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

Komolyan nem értem, hogy mégis mekkora önimádat kell ahhoz, hogy -az életben soha semmit el nem érő- 28. senkik is emléktáblát csináljanak maguknak??!

Ráadásul egy olyan épületben, ami nem is a tulajdonuk.

Legközelebb majd az albérlők is bevésik mindenhová majd a nevüket, ahol legalább egy hónapig laktak....

2022. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!