Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A Mömaxból megéri megvenni...

A Mömaxból megéri megvenni pár bútort az új lakásomba? Ár-érték arányban van ennél jobb?

Figyelt kérdés

L-alakú kihúzhatós kanapét, konyhaszékeket, íróasztalt és könyves polcot/szekrényt.


Még sosem foglalkoztam lakberendezéssel úgy, hogy magamnak vettem volna bútorokat. A lakásvásárlás előtt az egyetlen saját bútorom az albérletben a forgós székem volt. Sok bútort sikerült megvenni a lakásba az előző tulajoktól olcsón, amiket ők újonnan vettek 2 éve, de még a fentiekre van szükségem. A Mömax jó lehet? Vidékről van szó és nincs kocsim sem, szóval az IKEA (ami csak Pesten van) gondolom nem játszik.


2022. nov. 20. 09:25
 1/5 L.. István ***** válasza:
100%

Azért nézz szét, ez pl. egy egész használható gyűjtőoldal. Az, hogy hol laksz nem számít, mindenhol van házhoz szállítás.


[link]

2022. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: bútornál nem érdemes láratlanban online rendelni.

Rengeteg silány minőségű fost árulnak.

2022. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, darabja válogatja.

Ha valami pont olyan, ami tetszik, és másutt drágább, akkor érdemes, persze.

Megalkudni nem érdemes vele, ha nem pont olyan tetszene, azért az ár nem minden.:) És nem is kirívóan olcsó más helyekhez képest.

Valamint én a használt bútorokat is szívesen veszem - ha már az ár van fókuszban.

2022. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IKEA bútorokat tudsz használtan venni, jellemzően tipusnévvel hirdetik, és akkor olcsóbb is és a közeledben is van.

Egyébként ha kép alapján is akarsz rendelni, van házhozszállítás az IKEÁ-ban. A kiscsomag az kb. 1 m3-es, és 1 nap alatt ott van, 1490 Ft. Többször vettünk így, nagyon szép gondosan csomagolják és a kiszállítás is profi volt.

2022. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben sincs sajnos IKEA, de nekem annyira tetszett a székük, hogy megrendeltem házhozszállítással. Nagyobb bútornál nem tudom, van-e szállítás "vidékre".
2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!