Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen egyszemélyes ágyat...

Milyen egyszemélyes ágyat vegyek amin jól szellőzik a matrac?

Figyelt kérdés

Eddig egy kihúzható kanapén aludtam, de nagyon nem jó a matraca alvásra, inkább ülni jó rajta, de én már 2+ éve ezen alszom minden nap.

Le szeretném cserélni, ágykeretet néztem, de tanácstalan vagyok.

Eddig néztem Ikeát, Bútor1, Favi, Möbelix stb, mindenhol mások a termékek, leírás.

Olyat szeretnék ami nem zárt, hanem nyitott alul, hogy a matrac tudjon szellőzni (olvastam, hogy nem jó a nagyon zárt, mert penészes lehet a matrac).

Illetve ha magasabb is pozitívum, mert robot porszívó van.

Kinézet: pl fekete fehér színben, modern, egyszerű stílus tökéletes.

A lényeg, hogy ne recsegjen, meg nem árt, ha stabil, nem vagyok könnyű ember.



2023. jan. 31. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi titok nincs ebben, olyat vegyél, amit írtál. Ne legyen zárt, magas és stabil legyen, fekete-fehér színben.
2023. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van konkrét elképzelésed, de eddig még nem találtál olyat, ami minden kritériumnak megfelel, akkor készíttethetsz asztalossal is egyet. Az aztán tényleg olyan lesz, amilyet szeretnél.

A matracot a penészesedéstől már önmagában az óvja, hogy ágyrácson van, nem pedig egy zárt lapon. Ettől még ha szükséged van rá, kérhetsz alá ágyneműtartó fiókokat, mert nagyon hasznos tud lenni, és ettől még szellőzik a matrac.

Az asztalos igény szerint duplán megerősíti neked, hogy eszébe ne jusson az ágynak recsegni alattad. És bármilyen egyedi igényt figyelembe vesz. Persze ennek nyilván ára van, de aki megteheti annak megéri.

2023. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!