Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki hol szokott ágyneműt...

Ki hol szokott ágyneműt vásárolni?

Figyelt kérdés

Most költözünk albérletbe a párommal és szeretnénk venni pár szett jó minsőségű, de azért nem túl drága ágyneműt.

Illetve nektek hány darab van?



2023. márc. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején csak váltásnyi ágynemű volt, az jó minőségű és ezért 15 évig jók is voltak (persze akkor már volt mellette több másik is).

Aztán ahogy lett rá alkalom, volt vendég ágynemű meg persze a gyerekeknek és nekünk is nyári vs. téli verzió. Télen szerettem flanel ágyneműt használni, nyáron kreppet.

Mostanában vettem többet az elmúlt évben, sorra öregedtek el és több vendég ágynemű is kell. A legjobban a Jysk-ben szeretek vásárolni ágyneműt. Rendszeresen figyelem a készleteiket és az akcióikat. Amikor olyan ágynemű vagy kiegészítő volt leárazva ami nekem tetszett akkor vettem belőle, mert egyébként a jó minőségű ágynemű sokba kerül. De így 5-6-7 ezer forintért tudtam megvenni 1-1 szettet, típustól, akciótól függően.

Ami gond, hogy ezek mind 2 részesek, kispárna huzat nincsen benne. Viszont lehet ugyanitt venni többféle méretben kisebb párnákra való huzatot. Egyszínűek, lehet illeszteni a garnitúrához. A sötétebb, mintás ágyneműhöz a szürke, barna az ami nekem bejött, a világosabbhoz meg a fehér.

A helyi textilboltban is árusítanak jó minőségű ágyneműt, de az drágább és kevesebb a választék. Ahogy a piacon is vettem régebben ágyneműt, azzal sem volt semmi gondom, csak nagyon figyelni kell az anyagára, nem szabad műszálasat venni és nem szabad elhinni a feliratot, ki is kell bontani, meg is kell fogni.

2023. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kika. 6 szett van kettőnknek.
2023. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban. Nem mindig van, de gyakran. Szokott lenni mikroszálas, azt nem szeretem, de a pamut ágyneműk nagyon jók. Nekünk van krepp nyárra, és flanel télre. Kellemes, tartós anyag, jó cipzár (nekem a cipzáras sokkal praktikusabb, mint a gombos). 3-3 váltás téli és nyári huzatunk van, de 2-2-vel is el lehetne élni.

Frottír gumislepedőt is egyedül ott sikerüt olyat vennem, ami nem műszálas érzetű (bár van benne 20%-nyi), sűrű szövésű, erős, tartós. Amiket máshol vettem, azok mind szinte áttetszően vékony, gyenge, nyúlós, szakadós vackok voltak, ócska gumival.

Nekem a Jysk is többnyire silány minőség, bár törölközőt vettem már ott olyat, amivel meg vagyok elégedve, de az ágyneműik többsége ránézésre gagyinak tűnik.

2023. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára a piacon vettem a románoktól. Én jobb szeretem a durvább szövésű ágyneműt, ott kaptam.
2023. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jyskben... elég régen vettem már, mert jól bírják. Hogy mennyi van a franc se tudja... vannak 25 éves darabok is.

15 garnitúra biztos van.

2 felnőtt 1 gyerek háztartás.

2023. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Kika-ban, mostmár az XXXLutz-ban. A Fleuresse márka nagyon jó minőségű és csodaszép mintájúakat gyárt, viszont inkább felső árkategóriájú.
2023. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten vettem mindet, több helyről is. Minden hónapra másik szett van, de kettőnknek sem egyformák színben, pl most nagy csillag mintákkal a férjemnek van fent zöld, az én oldalamon ugyanilyen mintával lila ágynemű. Ketten vagyunk csak:).

Múlt hónapban sötét szürke, illetve piros pöttyös huzatok voltak fent.

Több féle szín, fekete, szürke, barna, zöld, kék, lila, bordó, piros, rózsaszín, narancs, citromsárga és többféle minta van, kisebb csillagos, pöttyös, nagyobb csillagos, szívecskés, és egyszínű ágynemű is..

Mindet nagyon szeretem, szépen feldobják a hálószobát:)

2023. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!