Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyat vegyek?

Laliiiiiippop kérdése:

Milyen ágyat vegyek?

Figyelt kérdés

Melyik lehet a kettő ágy közül tartósabb,strapabíróbb szerintetek?

[link]

[link]


Előre is köszi a tippekért.



2023. ápr. 2. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Láttad, hogy a 2 ágy nem azonos méretű, ugye?

A fenyő sokkal többe kerül ha az is 160x200-as.

A lányomnak ikeás ágya van - nem ez a fajta - semmi gond vele. Előtte viszont neki is hasonló fenyő ágya volt, a többi gyereknek is, még emeletes ágy volt első körben, aztán szétbontva használtuk sokáig. Azok is jók voltak, az egyszerű ágyrácsuk ment tönkre és idővel kilazult pár rögzítés, ezért kicsit nyikorogtak mozgásra.

Az számít te milyet szeretnél. Mi az ami neked tetszik, mi illik a szoba többi részéhez stb.

vegyél jó ágyrácsot (nem kell a legdrágábbat) és jó matracot, akkor mindkettő jó lesz!

2023. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de lehet, az elsőből is 160x200-as méretet választani, vettem már egy fasza latex matracot csak most a földön alszok, mert a régi ágy 90x200 volt. És most nagyobbra váltom.
2023. ápr. 2. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínű azért hogy a tiszta fa jobban bírja mint a pozdorja.

De én egyiket sem venném hanem fémet.

Viszonylag olcsó jyskes fémünk van 10 éve nem kellet még a csavarokat sem utánhúzni,bele sem merek gondolni egy komolyabb kovácsoltvas ágy mennyivel tovább bírja mint ezek a fák.

2023. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a latex matrac alá kell még egy rugalmas ágyrács is.
2023. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak ágykeretek, a matractól is függ minden. De leginkább ki kell próbálni és amelyik kényelmes azt kell megvenni.
2023. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!